Як відключити dht.

DHT в BitTorrent використовується для того, щоб знайти нових учасників файлового обміну. При підключенні до DHT-мережі клієнт з'єднується з декількома іншими користувачами - вузлами мережі, а потім і сам стає вузлом даної мережі.
Інструкція
1
В головному меню програми у верхній його частині розташована рядок меню, виберіть одним кліком лівою кнопкою миші меню "Налаштування" (Options), в списку, що розкрився налаштувань виберіть «Властивості» (Preferences).
2
Отже, перед вами відкрилося вікно налаштувань програми. У лівій частині цього вікна розташований список категорій, на які розбиті настройки. Вам потрібна категорія BitTorrent, виділіть її лівою кнопкою миші.
3
В основній частині вікна з'явилися відповідні настройки, де ви побачите проставлені галочки навпроти пунктів «Включити мережу DHT» (Enable DHT Network) і «Включити DHT для нових торрентів» (Enable DHT for new torrents). Зніміть з них галочки, для того щоб відключити функцію DHT.
4
Вимкніть DHT якщо ви виробляєте закачку з закритого трекера з її системою passkey, де адміністратори не вміють або не хочуть зробити все торренти приватними (private). А вся справа в тому, що за допомогою DHT користувачі здатні дізнатися passkey, якими володіють інші користувачі, і нечесні користувачі без зусиль зможуть використовувати ці passkey для того, щоб скачувати файли від чужого імені. Ще доцільно буде відключити DHT в тому випадку, якщо ви качаєте виключно з правильних закритих трекерів. Таким чином, якщо в цьому випадку DHT буде включений в клієнті, то тоді вийде так, що клієнт буде підключатися до DHT-мережі і тим самим витрачати на неї зайвий трафік, а от при будь роздачі DHT тут використовуватися не буде. Також ви можете відключити DHT, якщо вам необов'язково знати більш детальну інформацію про учасників файлового обміну, і якщо вас не ускладнює або навіть вам зручно звертатися за списком бенкетів безпосередньо на трекер. З іншого боку, якщо торрент-файл був створений без трекера, то DHT стає єдиним способом отримати інформацію про інших учасників.