Як прикрасити стіни в будинку.

Декорування стін - самого великого порожнього простору в інтер'єрі - нерідко стає складним завданням. Вибір аксесуарів і їх розміщення деколи відкладається на невизначений термін. Щоб інтер'єр виглядав завершеним і становив єдине ціле, можна скористатися одним з безлічі сучасних варіантів прикраси стін.
Інструкція
1
За допомогою постерів і фотокартин, що виготовляються шляхом пластифікації фотографій у вигляді панелей для стін, можна скласти цікаві багатометрові панно. Цей варіант декору стін користується великою популярністю зважаючи широкого вибору зображень. Крім того, фотопанель є чудовою альтернативою шпалерному полотну.
2
Декоративні тарілки, протягом багатьох століть використовувані для прикраси інтер'єру, виглядають досить незвично. Це може бути колекція тарілок, привезених з різних країн, або спеціальні сувенірні набори, витримані в одній колірній гамі. Тарілки, різні за стилем, розміром і кольором, створять цікавий ефект хаотичності. Стіни кухні можна прикрасити не тільки тарілками, а й такими «екстремальними» предметами, як пляшки з вином, сковорідки і каструлі, обробні дошки різних форм і композиції з столових приладів.
3
Такі, здавалося б, банальні предмети, як дзеркала і годинник, теж можуть бути арт-об'єктами. Кілька різних за формою і розміром дзеркал привнесуть у ваш інтер'єр гру світла. Годинник на стіну можна повісити для кожного члена сім'ї або зробити так, щоб вони показували різний час.
4
Порожні рамки на стіні - одне з найбільш незвичайних рішень. Їх можна пофарбувати в один колір і згрупувати за формою, або, навпаки, хаотично. Головне - сформувати гармонійну композицію і уникнути музейного ефекту. Рамки можуть відрізнятися не тільки матеріалом, кольором і формою, а й бути просто намальованими на стіні.
5
Головні «кандидати» на прикрасу стін дитячої - це, звичайно ж, дитячі малюнки. Крім того, малюнок на стіни можна нанести за допомогою трафарету.
6
Не бійтеся фантазувати: в якості прикраси для стін можна використовувати що завгодно. Колекція монет або автобусних квитків, зв'язки ключів, композиція з морських черепашок або залишків керамічної плитки, тенісні ракетки, краватки і капелюхи - такий декор буде оригінальним і не зажадає великих витрат. Крім того, при бажанні, композиції на стінах можна міняти, не чекаючи чергового ремонту.