Як зняти кришку з айфона. iphone cyznm rhsire.

Якщо ви вирішили заощадити гроші або спробувати свої сили, раджу прочитати спочатку цю інструкцію для того, щоб самостійно зняти задню кришку зі свого айфона.
Вам знадобиться
  • крестовидная викрутка, присоска
Інструкція
1
Насамперед потрібно обов'язково вийняти лоток для сім-карти. Якщо почати розбирати айфон НЕ висолопивши його, то можна запросто погнути внутрішні деталі, що вплине на збірку і в підсумку залишаться щілини. А може й статися так, що телефон зовсім працювати перестане.
2
Далі викручуємо два гвинтика, які знаходяться біля виходу на док-роз'єм. Вам знадобиться для цього маленька хрестоподібна викрутка.
3
Кріпимо присосок на екран і тягнемо на себе. Екран отсоединен. Якщо піднімете різко, то можна порвати шлейфи, що призведе до НЕ працездатності айфона.
4
Піднявши екран, ви побачите циферки в помаранчевих кружочках. Саме в такому порядку за цим цифрам ви і будете розбирати телефон.
5
Беремо пінцет і акуратно піднімаємо шлейфи, які тримають екран і тачскрін. Вони позначені цифрами - два і три.
6
Слідом хрестоподібної викруткою викрутимо всі 8 гвинтиків, які тримають металеву пластину. Все гвинтики краще покласти в одному місці, інакше їх можна легко розгубити.
7
Далі зніміть три шлейфу, які відзначені під цифрами - чотири і п'ять. Під цифрою шість акуратно підніміть шлейф-бой.
8
Намагаючись не чіпати мікросхеми вийміть металеву пластину.
9
Дуже акуратно відклейте акумулятор від кришки. Раджу вам заздалегідь придбати дуже тонкий двосторонній скотч для зборки потім у зворотному порядку.
10
Знімаючи слідом вібро найкраще скористатися пінцетом.
11
Далі виймаємо всі залишилися деталі і гвинтики.
12
І нарешті залишилося тільки зняти дисплей. Для цього відкрутіть 6 гвинтиків і справа в шляпе.Вот ви і розібрали айфон, і дісталися до кришки, яку тепер можемо поміняти.
Корисна порада
Завжди пам'ятайте, що в разі, якщо, щось піде не так як описано, то краще віддати свій айфон в сервісний центр.