Як оформити кабінет технології. демонстраційні стенди за технологією дівчинки.

Навчальний процес повинен проходити в затишному і безпечному приміщенні. І учитель технології як ніхто інший знає, наскільки важливо раціонально використовувати кожен метр приміщення.
Інструкція
1
Як правило, в освітніх установах передбачені окремі кабінети технології для дівчаток і хлопчиків. Звичайно, вони будуть відрізнятися за оформленням.
2
Діяльність учнів на таких уроках має бути безпечною. Тому наявність стенду з правилами по техніці безпеки обов'язково. Відобразіть в ньому, як потрібно працювати за верстатом, за швейною машиною, зі столярними інструментами і т.д.
3
В кабінеті технології для дівчаток краще виділити декілька зон, а при можливості - дві кімнати. Крім навчальної зони, повинні бути передбачені також і місця для приготування їжі, а також для крою та шиття.
4
Там, де дівчинки вивчатимуть швейна справа, повісьте стенд, де буде вказано, як правильно знімати мірки, які види крою існують і т.д.
5
На території, призначеної для приготування їжі, розмістіть шафки для посуду. В них можна виставити предмети, розписані руками дітей. Народні промисли і різні види розпису вивчаються на уроках технології. І кращі роботи, виконані на практичних заняттях, можна виставити на загальний огляд.
6
Поставте кілька невеликих столиків, куди будуть виставлятися готові страви. На них потрібно постелити красиві скатертини і розставити столові прилади, так як дівчатка на уроках технології знайомляться також з правилами етикету і з сервіровкою столу.
7
Постарайтеся розставити якомога більше горщиків з рослинами. Це дозволить вам формувати естетичний смак у учениць. Крім того, квіти можна буде використовувати як наочний посібник при вивченні розділу про рослинництво.
8
Кабінетом технології у хлопчиків, як правило, є майстерні. Вони більш аскетичні в оформленні, ніж кабінет технології для дівчаток. Однак заплануйте також місце під виставку дитячих робіт: демонстраційні стенди, вітрини або полички. Кращі роботи у вигляді різьби по дереву або виготовлення виробів з глини виставляйте на огляд. Не забудьте помістити інформацію про те, як називається робота, з якого матеріалу вона виготовлені і хто є автором. Регулярно оновлювати цю виставку.