Як зробити акробатичне колесо.

Художня гімнастика - один з найбільш видовищних видів спорту. Точно так само і в цирку нашу увагу часто привертають акробати, виконуючі найнеймовірніші фігури і вправи. Деякі з них можна навчитися виконувати самостійно. Наприклад, в домашніх умовах реально освоїти алгоритм дій для виконання акробатичного колеса.
Вам знадобиться
  • мат.
Інструкція
1
Почніть з розігріву м'язів. Скористайтеся будь-яким комплексом вправ, який пропонують для цього професійні спортсмени. Не приступайте до тренувань без цього кроку, інакше ви легко пошкодити собі м'язи або зв'язки, і вам буде потрібно тривале лікування.
2
Приступайте до розучування елемента, спершу оцінивши своє вміння виконувати стійку на руках. Для цього спочатку спробуйте просто встати на руки біля стіни, на такій відстані, щоб при необхідності на неї можна було спертися. Робіть це обережно і по можливості попросіть когось стати поруч. Тренуйтеся, поки не зможете утримувати себе у вертикальному положенні без додаткових опор і помічників.
3
Підготуйте м'яку майданчик для освоєння обраного вами акробатичного елементу. Бажано, щоб це були пружні мати або максимально наближений до них за своїми властивостями предмет. Встаньте лицем до імпровізованої тренувальному майданчику і зробіть крок вперед, одночасно піднявши в повітря ліву ногу, а праву руку опустіть на підлогу.
4
Зробіть поштовх правою ногою, відправивши своє тіло в повітря. При цьому не зводите ноги і не зупиняйтеся, має зберігатися рух вперед. Ліву руку поставте поруч з правою. Поставте ліву ногу на підлогу в той же час, як права досягне вертикального положення. Потім по черзі відірвіть від підлоги праву і ліву руки і поставте на підлогу праву ногу.
5
відшліфовують елемент, поки не зможете виконувати акробатическое колесо не по етапах, а єдиним рухам. Не варто прибирати мати навіть після того, як ви навчитеся робити цей елемент - вони потрібні з техніки безпеки. І перед кожним тренуванням обов'язково приділяйте час розминки. Точно так само і після інтенсивних вправ варто витратити кілька хвилин на те, щоб дати м'язам відпочити, для чого також існують спеціальні вправи. На початку шляху уникайте занадто різких рухів і будьте готові до того, що для навчання вам буде потрібно не одне тренування. Не поспішайте і не форсує події, ставитеся до свого тіла дуже дбайливо.