Як знайти хорошого ендокринолога.

Хороший лікар - це лікар, який використовує не тільки традиційні методи діагностування пацієнтів, але й постійно займається вивченням всіх новітніх розробок в різних галузях медицини. Такого фахівця знайти завжди було дуже складно, а тепер - особливо, так як багато лікарів зараз, на жаль, більше стурбовані збільшенням свого рахунку в банку, ніж професійним ростом. Як же знайти, наприклад, хорошого ендокринолога , якщо у вас цукровий діабет або проблеми зі щитовидною залозою?
Інструкція
1
Вирішіть для себе, що саме ви розумієте під визначенням «хороший ендокринолог». По можливості запишіть всі свої побажання на листку паперу і завжди носите його з собою в той час, коли будете шукати лікаря, відповідного вам за всіма критеріями. Згодом записуйте на полях аркуша координати лікарів, відповідають тим чи іншим параметрам або заносите їх в пам'ять мобільного телефону.
2
Зверніться в поліклініку за місцем проживання. Якщо вас не влаштовує той лікар, який веде прийом по вашій ділянці, спробуйте звернутися до його колеги.
3
Вивчіть книгу скарг і пропозицій пацієнтів. Така книга обов'язково повинна бути в кожній поліклініці. Зверніть увагу на фахівців, що мають найбільше число позитивних відгуків.
4
Поспілкуйтеся зі своїми знайомими, страждаючими ендокринними захворюваннями. У бесіді з ними задавайте питання таким чином, щоб з'ясувати, чи підійде вам чи ні обговорюваний фахівець.
5
Керуйтеся не тільки віком лікаря за принципом «чим старше, тим досвідченіше», а й тим, як довго він пропрацював в якості ендокринолога в даній поліклініці чи лікарні. Деякі лікарі з часом можуть і дещо змінити свою спеціалізацію, перекваліфікувавшись, наприклад, з гінекологів в ендокринологи з особистих, сімейних або службовим мотивами.
6
Купуйте довідник «Хто є хто» або «Жовті сторінки», випущені в вашому регіоні, ознайомтеся з досягненнями фахівців, які працюють у вашому місті. Керуючись телефонним довідником, обдзвоните лікарів, які практикують у приватних клініках, або запишіться до них на консультацію (зазвичай надається безкоштовно). Будьте обережні: іноді під вивіскою приватних клінік працюють кримінальні організації або шахраї, які годують пацієнтів марними БАДами за чималі гроші.
7
Зайдіть в інтернет на сайти клінік, що спеціалізуються на хворобах в галузі ендокринології. Уважно вивчіть всі сертифікати, які обов'язково повинні бути викладені на сайті. Ознайомтеся з методами лікування, що застосовуються в клініці. Задайте питання спеціалісту, щоб отримати консультацію. Вирішіть, чи достатньо компетентний лікар, щоб звертатися до нього безпосередньо.