Як зробити хвіст з півнями. Як зробити неохайний хвіст відео.

Зачіску «кінський хвіст » завжди належало робити так, щоб на голові не залишалося «півнів» - вибилися волосся. Але на останніх показах колекцій від кутюр хвіст з півнями уславився новим модним трендом. Як же зробити таку зачіску так, щоб вона виглядала охайно і сучасно?
Вам знадобиться
  • -резінка;
  • -расческа.
Інструкція
1
Необхідно відразу ж усвідомити той факт, що хвіст з «півнями» - це ні в якому разі не звичайні погано розчесані волосся, зібране в купу. Таку зачіску потрібно робити ще більш ретельно і акуратно, ніж традиційні укладки. Також постарайтеся вгадати, як поставляться до вашої зачісці навколишні на заході, до якого ви готуєтеся. Очевидно, що таке укладання буде більш доречна в неформальній молодіжному середовищі, а не на серйозних ділових переговорах.
2
Для початку гарненько вимийте голову і висушіть волосся. На наметах волоссі «півні» будуть виглядати дуже неохайно. Далі розчешіть волосся, відводячи їх назад. Скористайтеся масажною щіткою або щіткою зі свинячої щетини - так легше красиво укласти волосся і зробити їх більш «слухняними».
3
Чуть-чуть витягнете кілька прядок волосся трохи в стороні від верхівки: «півні» не повинні виступати симетрично. Постарайтеся створювати їх якомога більш природно. Зробіть 2-3 виступаючих прядки, трохи розворушити їх за допомогою гребінця або пальців. Пасма витягуйте не сильно.
4
Виберіть висоту, на якій буде зафіксовано хвіст - це залежить виключно від вашого бажання. Закріпити кінський хвіст дуже просто за допомогою звичайнісінької гумки або шпильки. При бажанні хвіст можна навіть зафіксувати на боці. Закріплюючи заколку або гумку, намагайтеся стежити за тим, щоб виступаючі пасма не «затягнулися» назад.
5
Розчешіть закріплений хвіст. Прядкі- «півні» трохи збризніть лаком для волосся. Однак стежте за тим, щоб не переборщити з ним, адже зачіска повинна здаватися максимально природною.
6
Врахуйте, що для такої зачіски дуже важливо, щоб волосся було рівномірно забарвлені. Інакше вибиваються пасма відкриють відросло коріння волосся іншого кольору, і загальний вигляд зачіски буде далеко не ідеальним.