Як записати фільм з dvd-диска на комп'ютер. Як з диска перепесать на комп'ютер фільм.

Коли ми не встигаємо подивитися новинки прокату в кінотеатрах, на виручку приходять численні магазини, що продають DVD-диски з якісною ліцензійної записом цих фільмів. Купивши будь-який з вподобаних фільмів, можна вдома на комп'ютері в спокійній обстановці його подивитися. Багато фахівців не рекомендують перегляд безпосередньо з диска, краще скопіювати фільм на комп'ютер - так він і відтворюватися буде швидше, та й диск ви надовго збережете. Отже, як же записати фільм з DVD на ваш персональний комп'ютер?
Інструкція
1
Вставте диск з відеофайлом в дисковод. Якщо встановлена система автозавантаження, з'явиться вікно вибору подальших дій роботи з диском. Натисніть варіант «Відкрити папку для роботи з файлом». Якщо автозавантаження немає, натисніть «Мій комп'ютер - Диск Е (будь-яка інша буква, що позначає ваш дисковод)».
2
У вікні з'явиться або сам файл з фільмом, або дві папки: аудіо - і відеовмісту фільму. Потрібно виділити їх за допомогою миші. Потім у лівій частині вікна, де перераховані завдання, потрібно натиснути опцію «Скопіювати виділені об'єкти».
3
Далі залишається тільки вибрати місце збереження, натиснути кнопку «Копіювання», почекати кілька секунд і насолоджуватися переглядом.
4
Інший варіант - набагато простіше. Виділіть мишкою файли на диску. Потім натисніть праву кнопку миші, і в діалоговому вікні натисніть «Копіювати».
5
Відкрийте папку, куди ви хочете зберегти фільм. На вільному місці знову клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вставити».
6
Тим, хто звик працювати в програмі Total Commander, буде простіше всього зберегти фільм з диска. Потрібно клацнути на значку, що позначає дисковод, за допомогою клавіші Insert (Ctrl + A) виділити файли на диску, призначені для копіювання, і натиснути клавішу F5. Плюс цього способу в тому, що фільм копіюється набагато швидше, ніж у двох попередніх варіантах. Приємного перегляду!
Щоб створити резервну копію диска , потрібно його куди-небудь скопіювати, і жорсткий диск вашого комп'ютера цілком підійде для цієї мети. Залежно від змісту диска і подальшого використання копії, можна порекомендувати різні способи копіювання.
Інструкція
1
DVD-диск містить фільм: Зайдіть в провіднику на цей диск, виділіть всі папки в кореневому каталозі і скопіюйте їх у папку на жорсткому диску, яку ви намітили для зберігання його копії. Копіювати можна як перетягуванням виділених даних в нову папку, так і вибравши команду «Копіювати» в контекстному меню, що відкривається після натискання правої кнопки миші на виділених об'єктах. Після чого, виберіть папку на жорсткому диску, знову відкрийте контекстне меню і виберіть команду «Вставити». Дочекайтеся закінчення процесу копірованія.Еслі ви збираєтеся конвертувати фільм в який-небудь інший формат (avi, mkv і т.п.), то можна обійтися і без попереднього копіювання на жорсткий диск, просто вкажіть програмі-конвертера ваш DVD-диск як джерело даних для конвертації. У процесі конвертації файл-результат буде записаний на жорсткий диск.
2
Диск, що містить змішані дані (фотографії, документи тощо.). Як і в першому випадку, досить відкрити диск в провіднику і вибравши всі файли і папки скопіювати на жорсткий диск.
3
Якщо диск містить дистрибутив (файли) будь-якого програмного забезпечення (наприклад, ігри), то доцільно зробити, так званий, образ диска . Це можна зробити за допомогою таких програм, як Nero Burning ROM, CDBurner, Daemon Tools. Надалі для використання образу, в загальному випадку, його доведеться монтувати на віртуальний CD/DVD-ROM.