Як очистити гребінець. гребінець нашатир.

Ніхто не стане сперечатися, що мити волосся необхідно регулярно. І кожен поважаючий себе чоловік ретельно стежить за тим, щоб мати доглянуту зачіску. А ось про необхідність влаштовувати регулярні лазневі процедури для власної гребінця пам'ятають далеко не все.
Вам знадобиться
  • -расческа;
  • -сода;
  • -хлору;
  • -ватний тампон;
  • -Шампунь;
  • -нашатирний спирт;
  • -Зубний щітка.
Інструкція
1
Як саме мити гребінець , визначайте в залежності від того, з якого саме матеріалу її виготовили. Як правило, гребінця роблять пластмасові, дерев'яні або металеві. Найбільш складно доглядати за виробами з дерева, які вважаються найкориснішими для волосся. Перш за все, повністю почистіть її від волосся. Не залишайте надовго дерев'яний виріб у воді - дерево може розсохтися. Краще візьміть звичайний ватяний тампон, просочіть його горілкою і гарненько протріть дерев'яну гребінець. Таким способом ви розчиніть наліт жиру і витріть бруд.
2
Найпростіша в догляді - гребінець пластмасова. Для початку відчистите її від волосся, які заплуталися. Далі покладіть гребінець в невеликий тазик з теплою водою і додайте трохи будь-якого шампуню. Також до шампуню можна долити аналогічну кількість нашатирю. Залиште гребінець на півгодини, після чого вся грязь і жир легко від неї відваляться. Якщо забруднення занадто сильні, то візьміть непотрібну зубну щітку і, посипавши її невеликою кількістю соди, прочистите виріб від залишилася бруду.
3
Якщо ви не впевнені в чистоті гребінця і не знаєте, хто користувався нею до вас, то продезінфікуйте цей предмет. Візьміть десятивідсотковий розчин хлорки і замочіть в ньому гребінець на 30 хвилин. Після цього промийте її в звичайній чистій воді.
4
Гребінці, зроблені з металу, мийте точно так само, як і пластмасові. От тільки просушуйте таку гребінець більш ретельно. Адже якщо на її поверхні залишиться волога, то з часом може з'явитися іржа. До речі, перукарі радять не використовувати гребінець з будь-якого матеріалу більше року.
5
Якщо гребінцем користується дитина, то мийте її за допомогою теплої води і соди. Для цього у невеликій мисці розчиніть 1 столову ложку соди і гарненько побалакайте в цьому розчині дитячу гребінець.