Як зшити подушку для годування.

Годувати новонародженого малюка це приємний, але досить копіткий і тривалий процес. Він може тривати хвилин сорок. Тримати крихітку на руках такий тривалий час складно: напруга в м'язах, біль у руках, болі в спині. Перетворити годівля на справжнє задоволення можна за допомогою спеціальної подушки. Слідуючи нашій інструкції, ви зшиєте її самі.
Вам знадобиться
  • Натуральна тканина, швейна машинка, нитки, голка, блискавка, наповнювач.
Інструкція
1
Купіть 1,5 метра (ширина полотна 90-100 см) щільної тканини для напірника, підійде тик, сатин, жаккард. Для наволочки краще купити відріз натуральної м'якої тканини пастельного кольору: ситець, бязь, сатин. Знадобиться також наповнювач для подушки (наприклад, синтепон, камфорель, холофайбер) і, можливо, блискавка довжиною 60 см. Лекала для викрійки можна скачати в Інтернеті або виготовити самій.
2
Складіть тканину вдвічі. Обведіть лекало, не забудьте додати кілька сантиметрів для швів. Виріжте деталі. Зробіть надсечкі на тканини для полегшення з'єднання. Таким же чином викроюйте деталі для наволочки. Додайте деталі-зав'язки. Скільки буде зав'язок - визначати вам. Зазвичай їх дві або чотири. Зробіть надсечкі на викроєних деталях в тих місцях, де будете пришивати зав'язки.
3
Якщо ви вирішили використовувати застібку-блискавку, не забудьте зробити припуски на шви набагато ширше - до зовнішнього краю наволочки від середини відступите 25 - 27 см і теж зробіть надсечкі.
4
Шиємо чохол. З'єднайте дві деталі: зовнішню і внутрішню частину - вставку. Акуратно і ретельно з'єднуйте кінці вставки і надсечкі з зовнішньої деталлю, починаючи з центру. Для зручності сколіть булавками. Зшийте по периметру і проутюжьте в сторону вставки. Не забудьте залишити отвір для наповнення. Виверніть чохол на лицьову сторону. Наповніть подушку і зашейте отвір.
5
Якщо ви все зробили правильно, у вас вийде подушка у формі рогалика. З'єднайте і прошийте деталі наволочки. Обробіть внутрішні шви і пропрасуйте, бажано, в бік "тилу". Якщо ви вирішили зробити наволочку на блискавці, значить ушийте замок, попередньо наметав його до виробу.
6
Пришийте зав'язки до "кутах" подушки. Можна використовувати готову стрічку або тасьму. Подушка готова.
7
Бажано зшити таку конструкцію до народження малюка, тоді ви зможете, лежачи на боку, дуже зручно влаштовувати на ній свій животик.
Корисна порада
Крім підтримки при годуванні, подушка може служити затишним гніздечком для вашого крихти.