Як визначити розмір штанів. Як правильно розрахувати розмір штанів.

Досить часто, приходячи в магазин, люди не можуть відразу підібрати відповідні собі речі. Якщо ви хочете, щоб покупка одягу займала менше часу, треба точно знати свій розмір . Чи знаєте ви, як визначити розмір штанів, не вдаючись до допомоги консультантів?
Вам знадобиться
  • -сантиметрові стрічка;
  • -штани
Інструкція
1
Візьміть штани, в яких ви відчуваєте себе найзручніше. Розтягніть їх в області талії і заміряйте сантиметром відстань між руками. Отриманий обсяг у сантиметрах помножте в два рази. У вас вийде приблизний обхват талії. Щоб перевести його в дюйми, поділіть обхват талії на 2,54. Отримана цифра і є розмір ваших улюблених штанів.
2
Якщо «зразкових» штанів у вас немає, а бажання приміряти всі розміри джинсів в магазині відсутня, то візьміть сантиметр і зробите кілька вимірів. Спочатку виміряйте обхват талії. Слідкуйте за тим, щоб сантиметр не стягувати шкіру і в той же час не бовтався. Отриману цифру поділіть на 2,54. У вас вийшов розмір, який пишеться поряд з буквою W. Він означає waist (у перекладі з англійської - пояс).
3
Друга цифра, яка вас цікавить, розташовується на маркуванні поряд з буквою L, що означає «lenght» і вказує на довжину внутрішнього шва. Це відстань від паху до підлоги. Переведіть російські сантиметри в дюйми, а саме в них і вимірюються показники для штанів. Для цього, як уже говорилося, розділіть отримані сантиметри на 2,54.
4
Іноді при вказівці розміру штанів можна зустріти такі параметри як Rise і Leg Opening, що означає висоту пояса і діаметр штанини у підлоги відповідно. Вони також як і інші штани вимірюються в дюймах. Висота пояса розраховується як середня між відстанями від паху до пояса спереду і ззаду.
5
Іноді на штанах можна зустріти міжнародний розмір, який визначається в буквах від XS до XL (nXL). У такому разі не переводите сантиметри в дюйми, а візьміть до уваги половину обхвату талії або стегон (залежно від посадки брюк) і зіставте з буквою.
6
При всіх вимірах не натягуйте сильно сантиметрову стрічку, щоб зняті показники були близькі до реальних.