Як зробити обідок з котячими вушками. Як зробити вушка кішки з паперу.

Ободок з котячими вушками - популярний атрибут карнавальних костюмів або костюмів для косплея. Сьогодні їх легко можна придбати в магазині, але якщо ви не хочете витрачати зайві гроші, то зробіть вушка самостійно.
Вам знадобиться
 • - поролонові плечики;
 • - папір;
 • - олівець;
 • - невеликий шматок штучного хутра;
 • - нитки;
 • - голки;
 • - ободок.
Інструкція
1
Почати слід з виготовлення викрійки вушок. Намалюйте на папері трикутник необхідного вам розміру і виріжте його.
2
Потім прикладіть викрійку до поролоновому плечики і виріжте деталь по контуру. Таким чином вам потрібно виготовити два однакових вушка.
3
Прикладіть викрійку до виворітної сторони штучного хутра і обведіть її крейдою або фломастером. Додайте припуск на шов і на товщину поролону (трохи менше сантиметра) і виріжте заготовку. Подібних деталей у вас повинно вийти чотири.
4
Візьміть дві з чотирьох хутряних деталей і складіть один з одним хутром всередину. Зшийте їх між собою вручну або на машинці, залишивши розріз у нижній частині трикутника. Виверніть деталь і вставте в неї поролонову заготовку. Аналогічні дії виконайте з рештою деталями, щоб зробити друге вухо.
5
Тепер необхідно закріпити вушка на обідку. Якщо у вас обідок, обтягнутий тканиною, то пришити до нього деталі буде дуже просто. Пришивайте нитками відповідного кольору, захоплюючи нижній край вушка і тканина обідка, буде добре, якщо ви зумієте розташувати вушко півколом - так воно буде виглядати природніше.
6
Якщо ж у вас звичайний пластмасовий ободок або металева пружина, то пришивати вушка до них потрібно якомога міцніше, щоб згодом деталі не крутилися навколо обідка і не лягали на голову.
7
Вам залишилося тільки декорувати вийшов аксесуар. При бажанні ви можете пришити невеликий білий пушок в середину вуха.
Корисна порада
Щоб доповнити образ жінки-кішки, купіть також довгі рукавички з стрейча і зшийте з штучного хутра хвіст. Щоб його виготовити, вам просто потрібно буде вирізати довгу смужку тканини шириною приблизно 6см, скласти її вздовж хутром всередину, прошити по всій довжині, вивернути і пришити до штанів або спідниці, які ви збираєтеся надіти.
Якщо вам терміново знадобилися вушка на обідку, а на полицях магазинів вже давно порожньо, можна змайструвати їх власними руками. Звичайно, доведеться докласти зусиль і набратися терпіння, але зате вони нічим не відрізнятимуться від "магазинних". Крім того, вушка на обідку будуть прекрасним подарунком на будь-яке свято як для дорослого, так і для дитини.
Вам знадобиться
 • Хутро;
 • Тканина, що імітує внутрішню шкіру;
 • Нитка і голка (швейна машинка);
 • Аркуш паперу;
 • олівець, мило або крейда;
 • Ножиці.
Інструкція
1
Зробіть викрійку, намалювавши вушка на аркуші паперу. Ножицями виріжте вушка по контуру. Викрійку укладіть на внутрішню сторону хутра і милом обведіть паперові вуха. Теж саме зробіть і з тканиною, що імітує шкіру. У вас повинно вийти 4 вушка.
2
Складіть хутряну і немеховую заготовки для вушок "обличчям до обличчя" і починайте шити. Трохи прошив, виверніть вушко через підставу.
3
Одне вухо готово, шийте друге.
4
Візьміть звичайний ободок для волосся і пришити до нього готові вушка.
Зверніть увагу
Обруч краще використовувати тканинний, так як до металевого пришивати вушка дуже сложно.Не думайте, що зробити вушка на обруч дуже просто, навпаки - наберіться терпіння, особливо якщо не володієте навичками шиття.
Корисна порада
Отримані вушка можна прикрасити бантиками або бісером.Ушкі на обідку можуть бути відмінним подарунком для близьких і друзів.