Як почистити штучну замшу. Як надувати жуйку.

Штучна замша - тканина нового покоління, являє собою поліестер, на бавовняній основі, що володіє тефлоновим покриттям. Це дуже міцний, зносостійкий тканинний текстиль, який легко стирається.
Інструкція
1
Пам'ятайте, щоб вивести з штучної замші масло і жир, необхідно користуватися тільки сухий чищенням. Для цього використовуйте очищений скипидар.
2
Видаліть плями від овочів і фруктів мильною піною за допомогою губки.
3
Приготуйте суміш прального порошку і метилового спирту (візьміть півсклянки води і додайте 20 мілілітрів спирту). Видаліть плями від міцних алкогольних напоїв цією сумішшю. Для видалення певних плям використовуйте той же склад, але зменшіть кількість метилового спирту (на півсклянки води налийте чайну ложку метанолу). Вино видаляйте губкою, змоченою в оцтовому розчині з пральним порошком.
4
Щоб позбутися плям від кави, чаю, молока використовуйте 10% нашатирний спирт, розведеним в мильному розчині.
5
відтирати сліди від кулькової ручки, взуттєвого крему, бітуму, смоли скипидарним маслом.
6
Очищайте плями від масляної фарби очищеним скипидаром.
7
Видаліть плями від косметичних засобів розчином прального порошку. Для видалення плям від лаку для нігтів використовуйте спеціальний розчинник для лаку.
8
Важко виведені плями видаляйте сумішшю спиртів. Візьміть 90% етилового спирту і 5% нашатирного.
9
Почистити свіжі плями на дублянці зі штучної замші можна, просто присипаючи пляма крохмалем або манкою, так не залишаються розводи на тканині. Сильнозабруднені місця тріть м'якою щіткою, змоченою в суміші, що складається з гліцерину, нашатирного спирту в рівних пропорціях по 20 г з додаванням чайної ложки бури та 450 мілілітрів води.
10
Очистити одяг, зшитий зі штучної замші можна за допомогою пароочисника. Пар піднімає ворс і чистить від забруднень і запахів. Для локальних плям використовують спеціальні ластики або гумові щітки. Можна чистити розчином з теплої води і шампуню. Чистячі руху здійснюйте у напрямку ворсу. Видаліть залишок мильного засобу вологою ганчіркою, а вологу сухою серветкою.
11
Почистити диван зі штучної замші можна миючим пилососом, набравши в резервуар для води розчин прального порошку.
12
Пам'ятайте, самостійно очищаючи штучну замшу , можна зробити помилки, які погіршить стан вашої речі. Краще довіритися професіоналам і віднести річ в хімчистку.