Як набрати жирову масу.

Надати фігурі апетитні форми мріють багато дівчат. При цьому погладшати юні дівчата бажають у «потрібних місцях». Але для деяких поправитися, набрати жирову масу стає справжньою проблемою.
Інструкція
1
Нерідко виходить, що збільшити вагу худишкам набагато важче, ніж схуднути повним людям. Причиною зайвої худорлявості можуть бути гормональні захворювання, наприклад неправильна робота щитовидної залози або неправильний баланс жіночих і чоловічих гормонів в організмі. Хвороблива худорба і втрата апетиту часто бувають супутниками таких захворювань, як туберкульоз, гастрит, зараження гельмінтами, злоякісне новоутворення. Тому бажаючий поправитися повинен особливо стежити за своїм здоров'ям і пройти медичне обстеження.
2
Якщо ви стежите за здоров'ям, бадьорі, активні і не маєте хронічних захворювань, але з дитинства погано поправляєтеся, то, швидше за все, худорба є особливістю вашого обміну речовин. Ваш організм звик дуже швидко перетворювати на енергію і витрачати отримані калорії. Але тим не менш, можна спробувати трохи набрати жирову масу за допомогою розпорядку дня та раціонального харчування.
3
Іноді причиною худорлявості у цілком здорових людей є неправильний спосіб життя, куріння, недосипання. Може бути, ви їсте на ходу, не отримуючи від їжі задоволення. Або сидите в задушливому приміщенні, від чого пропадає апетит. Зверніть на свої звички особливу увагу. Намагайтеся прокидатися, засипати і приймати їжу приблизно в один і той же час, щоб нормалізувати свої біологічні ритми.
4
Для поліпшення апетиту більше часу проводите на свіжому повітрі, займайтеся спортом. Не варто боятися, що спорт призведе до ще більшого схудненню - м'язова маса важче, ніж жир, і нарощуючи її, ви не станете менше важити.
5
Харчуйтеся раціонально. Не варто за порадою подружок об'їдатися солодощами, жирною їжею і борошняними виробами. Ті продукти, які порушують рівновагу між приходом і витратою енергії, однаково шкодить і для повних, і для худих. Але в силу особливостей організму стежте, щоб вуглеводи, краще повільні, становили значну частину вашого раціону. Краще, щоб це були каші, крупи, макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Нехай на вашому столі завжди будуть насіння, солодкі сухофрукти, горіхи.
6
Чи не переїдайте на вечерю, але зробіть його більш поживним. А перед вечерею, в будь-яку погоду, зробите півгодинну прогулянку для порушення апетиту. При вираженій худорбі можна випити на ніч склянку теплого молока або вершків з медом.
7
По можливості відмовтеся від міцного чаю, кави, алкоголю, куріння і прийому ліків. Все це може призвести до порушення нервової системи і негативно позначитися на обміні речовин.
Зверніть увагу
Якщо ви помітили, що останнім часом різко втратили вагу, зверніться за консультацією до лікаря.
Корисна порада
Намагайтеся спати не менше 8-9 годин на добу. Якщо у вас проблеми з засипанням, прийміть увечері теплу ванну з екстрактом хвої.
Коли людині погано, рахунок може йти на хвилини і навіть секунди. У такий момент вчасно викликана швидка допомога може врятувати потерпілому здоров'я і життя. Тому додзвонитися до лікарні повинен вміти кожен.
Вам знадобиться
  • Стаціонарний або мобільний телефон.
Інструкція
1
Якщо у вас під рукою є стаціонарний телефон, наберіть 03 і натисніть кнопку виклику. Як тільки трубку підніме фельдшер, чітко і повно дайте відповідь на всі його запитання. Він повинен знати, в якому стані і де знаходиться хворий. Завдяки цьому вони зможуть швидше приїхати і надати медичну допомогу. У висновку вашої розмови він повинен сказати «Виклик прийнятий» і записати час.
2
Щоб викликати швидку по мобільному телефону, наберіть номер екстреної служби допомоги. Незалежно від того, який у вас оператор, натисніть 112 і кнопку виклику. Потім, слідуючи підказкам системи, натисніть потрібну кнопку. Для виклику медичної служби це буде цифра 3. Вас з'єднають з найближчим до вас відділенням швидкої допомоги.
3
Зв'язатися зі швидкою допомогою по мобільному можна й іншим шляхом. Наберіть на телефоні 030, якщо у вас оператор МТС, Мегафон або Tele2. І номер 003, якщо вашим оператором зв'язку є Білайн.
4
Дані дзвінки є безкоштовними для всіх абонентів стільникового зв'язку, що знаходяться в Росії, незалежно від тарифу. Даний факт підтверджений законодавчо, і його невиконання може мати сумні наслідки для порушників. А з мобільного телефону дзвонити за даними номерами можна навіть при нульовому балансі.
5
Щоб лікарі якнайшвидше потрапили до хворого, зустрічайте їх біля хвіртки чи під'їзду. Обов'язково сховайте перед їх приїздом домашніх тварин і забезпечте швидкий доступ в приміщення. Пам'ятайте, що одна зайва хвилина може мати серйозні наслідки.
6
Запам'ятайте, а ще краще - запишіть номери виклику швидкої. І телефонуйте туди при виникненні аварій, нещасних випадків, пологах і в будь-яких інших ситуаціях, що загрожують здоров'ю та життю людини. Не проходьте мимо постраждалих, адже набрати швидку - справа пари хвилин. І ваш вибір при цьому може бути вирішальним.