Як виростити грейпфрут з кісточки. Як посадити кісточку грейпфрута.

З усіх дерев, вирощених з кісточок від з'їдених плодів, найкраще в домашніх умовах приживаються цитрусові. Вони навіть плодоносять! А якщо ви купили насіння в спеціалізованому магазині, то, можливо, деревце навіть потім не доведеться прищеплювати. Будинки найчастіше вирощують лимони, але все ж багато квітникарі воліють і грейпфрути ...
Вам знадобиться
  • - грунт;
  • - горщики;
  • - пульверизатор;
  • - перегній;
  • - кошти від комах.
Інструкція
1
Далеко не всі знають, що грейпфрути навіть витривалішими лимонів! Великі кісточки грейпфрута можна відразу помістити в землю на невелику глибину, - але слід пам'ятати, що зернята деколи «сидять» в грунті довго, навіть протягом місяця.
2
Юні грейпфрути люблять пухку і кислий грунт, збагачену мінералами. Рослині потрібен рідкісний полив. При цьому не варто доводити стан грунту в горщику до засухи. Можна кожен день злегка обприскувати деревце теплою водою з пульверизатора.
3
грейпфрут, зростаючому з кісточки, необхідно багато світла і тепла. Два рази на місяць його варто підгодовувати добривом для цитрусових. Вирощений з насінини грейпфрут, поки він молодий, потрібно щороку пересаджувати в більшу за розміром ємність. Після досягнення грейпфрутом п'яти - шестирічного віку це можна робити через кожні два - три роки. Для пересадки підходить «городня» грунт з перегноєм або готова земля для цитрусових з магазину.
4
Поки деревце маленьке, йому зручно на будь-якому підвіконні. Однак грейпфрут виростає досить-таки високим (в середньому - два метра) і розлогим. Дорослій рослині буде комфортніше в світлому офісному приміщенні, на лоджії або в зимовому саду.
5
При створенні сприятливих умов грейпфрут успішно цвіте і плодоносить. У нього виростає багато великих глянцевих листя. Великі квітки, що мають білий колір з рожевим відливом, розпускаються ближче до кінця літа, коли спадає спека. Великі плоди з товстою шкірою, сильним ароматом і солодко-гірким смаком зазвичай дозрівають до листопада.
Зверніть увагу
Фахівці вважають, що грейпфрут - унікальний гібрид апельсина і Памела, що виник, природно, в результаті несподіваного природного схрещування. День збору грейпфрутів в багатьох країнах світу святкується 2 лютого.
Корисна порада
Небезпека при домашньому вирощуванні грейпфрута з насіння є шкідники (червоний цитрусовий кліщ, щитівки, цитрусовая белокрилка), можуть з'явитися плями і опадати листя. З комахами треба боротися спеціальними засобами. Від плям позбавить більш часте провітрювання приміщення. Що облетіли листя кажуть про надлишок або нестачу вологи.