Як зробити красиву пляшку. Як сделть вазу декупаж.

Речі, зроблені своїми руками, останнім часом набувають всю велику популярність. Майстер вкладає у виріб свою душу, і можна бути впевненим, що іншої такої речі більше ні в кого не буде. Декупаж - один з найбільш простих способів перетворити звичайну пляшку в красиву вазу, він досить швидкий і при цьому зовсім не вимагає наявність у майстра видатних художніх здібностей.
Вам знадобиться
  • - пляшка,
  • - фарби по склу та кераміці,
  • - серветка,
  • - декупажний клей або клей ПВА,
  • - акриловий або декупажний лак.
Інструкція
1
Виберіть красиву пляшку, з якої ви будете робити вазу. Бажано, щоб пляшка була незвичайної форми, але при цьому на склі не було опуклостей і візерунків - це утруднить вашу роботу, а початківці майстри, що працюють в техніці декупаж, можуть і зовсім зіпсувати виріб. Оптимально, якщо вся поверхня пляшки буде гладкою.
2
Акриловими фарбами для скла та кераміки розмалюйте пляшку, зробивши фон вашому декупажу. Вибираючи колір фарби, стежте за тим, щоб малюнок з серветки добре на ній поєднувався. Якщо ви хочете, щоб частина пляшки залишалася прозорою, перед фарбуванням заклейте ці місця клейкою стрічкою.
3
Дочекайтеся, поки фарба повністю висохне, і проступає до другого етапу. Виріжте з серветки ті елементи, які ви хотіли б бачити на вашій вазі. Серветки при цьому можна використовувати як спеціальні декупажні, так і прості.
4
Зверніть увагу, що серветка складається з тонких шарів, що не міцно прилягають один до одного. Ви будете працювати з верхнім шаром, на якому і знаходиться малюнок. Акуратно відокремте його від інших.
5
Прикладіть зображення до пляшки. Тепер за допомогою декупажного клею або клею ПВА і губки (зручно користуватися невеликим прямокутником, вирізаним з губки для миття посуду) приклейте малюнок. Пригладжуйте картинку губкою, змоченою в клею, починаючи з середини. При цьому дивіться, щоб між малюнком і поверхнею пляшки не залишилося бульбашок повітря. Будьте акуратні - серветку з легкістю можна порвати.
6
Дайте вазі висохнути, а потім покрийте її декупажним лаком або акриловим лаком. Дочекайтеся, поки вона висохне ще раз. Ваша красива пляшка своїми руками готова!
Корисна порада
Якщо в процесі приклеювання малюнка до пляшки ви все-таки порвали серветку, після того як клей підсохне, подкрасьте це місце акриловою фарбою.