Як лікувати розтягнення руки. Розтягнення руки лікування.

Під розтягуванням руки мається на увазі розтягнення зв'язок, що забезпечують міцність суглобу, стабільність і здатність витримувати навантаження. До розтягування зв'язок, в свою чергу, відносять травматичне пошкодження з розривом з'єднувальних волокон. Від їх кількості і залежатиме тяжкість розтягування. Його основними симптомами є сильні болі, поява набряку.
Інструкція
1
Полегшити подальше лікування і затримати розвиток важких наслідків травми може правильно надана і своєчасна перша допомога. По-перше, постраждалого необхідно зручно посадити або укласти так, щоб забезпечити спокій і нерухомість травмованій руці. Для знерухомлення суглоба ви повинні накласти на суглоб тугу пов'язку (еластичний бинт) або шину, якщо є підозра на розрив зв'язок. Зробити її можна з підручного матеріалу, наприклад, фанери, широкої лінійки, дощечки. Розташуйте шину з двох бічних сторін від суглоба, щоб зробити його нерухомим.
2
Для зменшення набряку і болю покладіть на місце розтягування міхур з льодом або мокре холодний рушник. Тримайте його протягом перших двох годин, але постійно міняйте, змочуйте водою. При появі синця щоб уникнути сильних набряків кінцівки треба тримати в піднесеному становищі.
3
Лікарі може порадити вам накладати мазі та гелі, що містять протизапальні компоненти: ібупрофен, диклофенак або індометацин (такі, як "Нурофен гель", "Ефкамон", "Фастум" та інші). Втирати гелі або мазь в шкіру ураженої області потрібно в кількості трьох-чотирьох грамів, потім ви повинні будете покрити всі сухий зігріває пов'язкою.
4
При легкому і помірному розтягуванні зв'язок всі ознаки зникнуть приблизно через п'ять чи десять днів. Працездатність рук повернеться через 5-7 днів. Але вам слід звернутися до лікаря негайно, якщо після закінчення зазначеного терміну всі ознаки зберігаються. Тобто не проходить сильний біль, ви не в змозі рухати ушкодженою рукою, зберігається відчуття оніміння в області суглоба або нижче, не зникає почервоніння і чується хрускіт або тріск в суглобі. Не зволікайте і при підвищенні температури, лихоманці.
5
Спеціаліст призначить вам терапевтичне лікування зв'язок. У нього входить реабілітація, фізіотерапія, лікувальна фізкультура, ін'єкції протизапальних препаратів (нестероїдних в тому числі).
Зверніть увагу
Лікування народними засобами розтягування. Розтягнення - легка травма, вилікувати яку нам цілком під силу. Симптоми: розтягнення характеризується сильним болем. Суглоб опухає, можливе утворення значного синця. При розтягуванні, сопровождающемся розривом зв'язок, біль, набряк і синець утворюються відразу ж після травми.
Корисна порада
А даний розтягнення відбувається в зв'язках. І ту, як показує практика, не варто витрачати час на народні кошти - краще вже відразу звернутися до лікаря, щоб потім не було нестерпно боляче. Ну, а ми зараз будемо говорити про те, як лікувати розтягнення м'язів, маючи на увазі саме банальне їх натяг, тобто м'язові болі після фізичних перевантажень.