Як здати в магазин телефон.

Придбавши новий дорогий телефон, через деякий час ви раптом виявляєте в ньому недолік і розумієте, що телефон вас не влаштовує в силу ряду об'єктивних причин. Не варто відразу ж переживати, оскільки ситуацію можна виправити.
Інструкція
1
Оскільки мобільний телефон відноситься до класу технічно складних товарів, він може бути повернений продавцю тільки за умови, що в ньому виявиться який-небудь недолік. Для того, щоб отримати назад свої гроші, потрібно просто обґрунтувати наявність в ньому цього недоліку. Наприклад, не програються аудіо-файли, або телефон спонтанно «зависає» чи відключається.
2
Необхідно написати претензію, в якій ви наполягаєте на розірванні договору купівлі-продажу. Важливо відзначити, що вимога можна писати тільки одне з двох: або повернення грошей, або обмін на іншу модель, тобто не можна писати «повернення або обміну». До того ж слід замислитися над тим, чи варто в цьому магазині брати ще що або, після того, як вони продали вам несправний телефон.
3
Не зайвим буде скористатися допомогою юриста або співробітників бюро з захисту прав споживача для складання претензії. В її тексті в обов'язковому порядку вкажіть причину повернення, а також напишіть, що наполягаєте на своїй присутності під час проведення експертизи телефону, і самі доставите його на перевірку. До того моменту телефон повинен знаходитися у вас.
4
З претензією йдете в магазин, і вимагаєте, щоб її підписав директор або головний менеджер. Після того, як вона підписана, магазин повинен протягом 10 днів провести експертизу і прийняти рішення, чи підлягає товар поверненню, при цьому на нього лягають всі витрати. Якщо він цього не зробить в регламентований термін, то по його закінченню нараховуватиметься пеня, складова 1% від вартості телефону. Це не дозволить магазину довго тягнути з прийняттям рішення.
5
Будьте уважні, віддаючи телефон на експертизу, бо якщо в ході її не підтвердив заявлені вами дефекти, всі витрати по проведенню експертизи доведеться оплачувати вам. Будьте наполегливі і не бійтеся відстоювати свої інтереси. В цьому випадку ви, швидше за все, отримаєте свої гроші назад.