Як зібрати дельтаплан. Як зробити дельтаплан в домашніх умовах.

Дельтапланеризм в наш час має величезну популярність серед любителів активного відпочинку. Зараз у світі існує безліч майстрів, які створюють різні види цього літального апарату. Це можуть бути дельтаплани як з двигуном, так і без. Але не тільки майстрам дано створювати шедеври в світі дельтапланеризму, а й любителям так само надається така можливість.
Вам знадобиться
  • - металеві труби. З них буде виготовлятися каркас;
  • - два колеса;
  • - кілька тросів;
  • - міцна парусина.
Інструкція
1
Для виготовлення дельтаплана візьміть основні деталі - обшивку, тросову розтяжку і каркас. Також доцільно буде застосування антіпікіровкі і знімних коліс. Чимале значення потрібно надати діаметру труби для каркаса. Труба повинна бути зроблена з якісного метала, так як конструкція вимагає міцності і легкості. Від того, як ви з'єднаєте труби залежать літальні здатності апарату.
2
Грамотно розрахуйте кількість місць для роз'ємів. Від правильного розрахунку залежить міцність і вага всієї конструкції. З'єднайте бічну і кільову трубу в носовій частині дельтаплана, для створення кращої обтічності. На верхню частину центрального вузла прикріпіть щоглу. Вона буде служити опорою для тросів.
3
Бічні вузли основи закріпіть на вильчатого основі конструкції. Розмістіть їх окремо від сполук труб, щоб виключити стики труб і аеродинаміки. З'єднайте між собою боковини та рульову ручку. Рульова система повинна бути зручна і не повинна вимагати багато зусиль для здійснення маневрів. Забезпечте надійність кріплень і регулювання управління дельтапланом. Для цього розташуйте тросову систему в різних вузлах конструкції. Тепер натягніть обшивку на конструкцію, і дельтаплан повністю готовий до використання.
Зверніть увагу
Остерігайтеся неякісних матеріалів, так як від якості зібраної конструкції залежить ваше здоров'я і життя.
Корисна порада
Для виготовлення конструкції використовуйте якісні матеріали. Троси повинні відповідати високій якості та міцності для виключення відчіплення карабіна і розривів. Металеві труби повинні бути міцними і в той же час легкими. Для обшивки використовуйте матеріали, які здатні витримати аеродинамічну навантаження при польоті. Краще всього використовувати вітрильну тканину.