Як вибрати амулет.

Будь амулет , будь то плюшевий ведмедик або перстень з коштовним каменем, може нашкодити своєму власникові. До вибору амулета слід підходити інтуїтивно, прислухаючись до порад екстрасенсів і астрологів. Вплив правильно обраного талісмана на долю і здоров'я буде виключно позитивним.
Інструкція
1
Кожному знаку зодіаку відповідають певні камені, метали і зображення. Наприклад, для лева це будуть рубін, золото і сонце. Таким чином, ідеальним талісманом будуть золоті вироби із зображенням сонця зі вставками з рубінів. Але, цілком підійде простий кулон, який зображає цей знак зодіаку. Крім того, на вибір каменю впливає професія і планета, під якою народилася людина, і кожен камінь «активізується» в певному місяці.
2
Підбираючи амулет для конкретної мети, необхідно знати, що символізує той чи інший образ. Звичайна червона вовняна нитка, зав'язана на зап'ясті або кісточку, знімає пристріт і проганяє з тіла хвороба. Удачу приносить зображення коня і підкови. Символ зброї принесе удачу в бою, топірець сприяє благополуччю в сім'ї. Ключик захищає будинок від непрошених гостей, рибка приносить удачу, якір символізує надійність і безпеку. Амулети із зубів і пазурів звірів, які використовуються з давніх часів, роблять господаря сильним і спритним, відганяють від нього ворогів.
3
Щоб перевірити амулет на сумісність, необхідно поносити його тиждень і проаналізувати свої відчуття: якщо тиждень була невдалою, вас переслідували головні болі і раптова слабкість, від цього амулета варто відмовитися. Якщо амулет не походить вам, то він може не чинити жодного впливу, ні позитивного, ні негативного.
4
При виборі знакового талісмана, що представляє собою певне зображення, слід нанести його картинку на непомітне місце на тілі, і таким чином походити кілька днів. Якщо не трапиться ніяких неприємностей, можна сміливо купувати сподобався амулет.
Зверніть увагу
Не можна залишати собі талісмани і амулети, знайдені на вулиці, їх потрібно здобувати самостійно, а в дар приймати тільки від найближчих людей. Вирішивши залишити талісман собі, або будучи невпевнені в надійності подарували його людей, проведіть ритуал очищення сіллю.