Як дізнатися потужність електродвигуна. початок кінець обмоток двигуна.

В тому випадку, якщо при уважному огляді корпуса електродвигуна не вдалося знайти значення його потужності, розрахуйте її самостійно. Для розрахунку споживаної потужності виміряйте силу струму на обмотках ротора і за допомогою формули знайдіть споживану електродвигуном потужність. Можна визначити потужність електродвигуна, знаючи його конструкцію і габарити. Для розрахунку корисної потужності електродвигуна знайдіть частоту обертання його вала і момент сили на ньому.
Вам знадобиться
  • джерело струму, амперметр, лінійка, таблиця залежності постійної двигуна С від числа полюсів, динамометр на стенді.
Інструкція
1
Визначення потужності двигуна по токуПодключіте двигун до джерела струму і відомим напругою. Після цього, включаючи в ланцюг кожної з обмоток амперметр, виміряйте робочий струм двигуна в амперах. Знайдіть суму всіх виміряних струмів. Отримане число помножте на значення напруги, результатом буде споживана потужність електричного двигуна у ВАТ.
2
Визначення потужності електродвигуна за його габарітамІзмерьте внутрішній діаметр сердечника статора і його довжину разом з вентиляційними каналами в сантиметрах. Дізнайтеся частоту мережі змінного струму, в яку підключений двигун, а також синхронну частоту обертання вала. Для визначення постійної полюсного ділення твір діаметра сердечника на синхронну частоту вала помножте на 3,14 і послідовно поділіть на частоту мережі і число 120 (3,14 • D • n/(120 • f)). Це буде полюсное розподіл машини. Знайдіть кількість полюсів, помноживши на 60 частоту струму в мережі і поділивши результат на частоту обертання вала. Результат помножте на 2. За ці даними в таблиці для визначення залежності постійної двигуна С від числа полюсів знайдіть значення константи. Цю константу помножте на квадрат діаметра сердечника, його довжину і синхронну частоту обертання, а результат помножте на 10 ^ (- 6) (P = C • D? • l • n • 10 ^ (- 6)). Значення потужності отримаєте в кіловатах.
3
Визначення потужності, видаваної електродвігателемНайдіте власну швидкість обертання вала двигуна тахометром в оборотах в секунду. Потім за допомогою динамометра визначте тягове зусилля двигуна. Для отримання значення вихідної потужності у ватах помножте частоту обертання на число 6,28, на значення сили і радіус вала, який виміряйте лінійкою або штангенциркулем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cmfw9yrEE8c