Як перекодувати в інший формат. Як перезаписати відразу багато mp3 в інший формат.

Існує безліч форматів відео, призначених для різних цілей. Формат відео, що використовується в інтернет-трансляціях, помітно відрізняється від формату, в якому записаний фільм на DVD. Відео, зняте на мобільний телефон може не відповідати формату, який підтримує домашній кінотеатр. Іноді виникає необхідність перекодувати відео в інший формат. Для цього служать програми - конвертери.
Вам знадобиться
  • Програма "CanopusProCoder"
  • Відеофайл, який потрібно перекодувати
Інструкція
1
Відкрийте відео в програмі "CanopusProCoder". Для цього натисніть кнопку "Add" ("Додати") у лівій верхній частині вікна програми. У вікні виберіть потрібний файл і натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Клацніть по вкладці "Target" ("Мета"). Знову натисніть кнопку "Add". Відкриється вікно зі списком доступних форматів , згрупованих за категоріями. "Audio" («Аудіо») дає на виході звуковий файл. "DV" - відео конвертується в стандарт "DV". "Storage" ("Зберігання") - на виході виходять стислі файли, що займають мало місця на жорсткому диску. "Handheld" («Мобільні пристрої») - відео конвертується в файли з великим ступенем стиснення для відтворення на пристроях з маленькою оперативною пам'яттю. "HD" - відео конвертується в стандарт "HD". "CD/DVD" - на виході виходять файли для запису на CD або DVD диски. "Application Specific" («Для додатків») - відео конвертується в формати, оптимізовані для роботи в відео редакторах. "Web" - на виході виходить відео для завантаження в інтернет.Каждая категорія містить набір пресетів (готових налаштувань). Натисніть на хрестик зліва від категорії, щоб побачити цей набір.
3
Виберіть категорію і пресет для конвертації відео. Припустимо, вам потрібно отримати на виході файл для запису на DVD. Виберіть категорію "CD/DVD", в ній пункт «DVD». Праворуч у вікні пресетів виберіть "MPEG2-DVD-PAL-VOB". Натисніть кнопку "OK".
4
У вкладці "Target", яка відкрита на даний момент, натисніть кнопку праворуч від пункту "Path" («Шлях») і виберіть місце на жорсткому диску комп'ютера, куди буде зберігатися перекодований файл.
5
Клацніть по кнопці "Convert" («Конвертувати»). У вкладці, поставте галочку в чекбоксі "Preview" («Прев'ю»). Це дозволить вам переглядати конвертує відео. Натисніть на кнопку "Convert" («Конвертувати»), розташовану під вікном плеєра. Дочекайтеся закінчення роботи конвертера.
Корисна порада
"CanopusProCoder", як і багато конвертери, дозволяє завантажувати на обробку одночасно декілька файлів і конвертувати їх відразу в кілька форматів. Для того, щоб отримати на виході кілька відео файлів різних форматів, у списку доступних форматів виберіть відразу кілька пресетів при затиснутою клавіші "Ctrl" і натисніть кнопку "OK". Після закінчення конвертації ви зможете порівняти отримані файли і вибрати найбільш вдалий варіант.