Як виховувати британця.

Британські кішки - порода розумних тварин, що володіють власним характером. Виховати їх, караючи, неможливо - кішка все одно знайде спосіб проявити характер, а господаря, суворо з нею звертається, стане побоюватися. Але британці, як і інші кішки, охоче йдуть на компроміс, слідуючи правилам, прийнятим у вашому домі. Ці тварини, як ніякі інші, схильні до порядку, і мета господаря - всього лише дати зрозуміти вихованцеві, як саме слід поводитися.
Інструкція
1
Першим ділом засвойте принцип: не відступати від правил виховання ні за яких обставин. Якщо ви відучує кішку стрибати на стіл або жебракувати під час обіду, то варто лише раз відступити від цього правила, як тварина вирішить, що це просто примха господаря. Якщо якомусь правилу не обов'язково слідувати постійно, то воно взагалі не є обов'язковим. Британці відчувають слабину, вони не забудуть скористатися тим, що господар занадто багато дозволяє вихованцеві. Якщо ви забороняєте щось британському котові, будьте послідовні.
2
Є правила, які повинен засвоїти кожен британський кіт. Це питання, що стосуються того, де тварина ходить в туалет, чи можна йому виходити на вулицю і деякі інші аспекти виховання. Але інші правила різняться у всіх господарів. Хтось не проти того, щоб кіт спав на клавіатурі, ходив по столах або стрибав на шафи. А деякі спеціально дресирують свого вихованця, щоб він знав своє ім'я і відгукувався на нього, звик їсти в певний час або за особливим сигналом, спокійно переносив транспортування, і т.д. Виробіть звід правил і заборон для тварини.
3
Виховуючи кішку британської породи, не вдавайтеся до таких заходів, як насильство. Так ви лише залякаєте тварина, або навіть досягнете того, що воно вступить з вами в конфлікт. Ця порода кішок має яскраво виражений характер, тому переконувати їх прийняти будь-яка заборона слід за допомогою ласки, заохочуючи звіра, якщо він все зробив правильно. Британці люблять своїх господарів, вони намагаються вести себе так, щоб усім було комфортно разом.
4
Якщо кошеня-британець десь напаскудив, то насварити його можна, тільки якщо вчинок стався зовсім недавно, і тварина розуміє, що саме не так. Потрібно сказати коту, що ви їм незадоволені. Підвищувати голос не слід, кішки дуже чуйні, вони розуміють все і так. Якщо ви станете кричати на британця , він злякається і може почати гадити або дряпатися більше від страху, ніж з шкідливості, як думають деякі господарі.
5
Буває, що кіт-британець дряпає меблі, точить кігті об диван або рве одяг. У цьому випадку купіть йому когтеточку і котячі іграшки. Точити кігті коту життєво необхідно, не давати йому робити це приблизно теж саме, що й не дозволяти, наприклад, ходити в туалет. Іграшки здатні відвернути кота від інших речей, які він псує просто від нудьги.
6
Якщо ваш кошеня британець робить успіхи, обов'язково похваліть його. Заохочуйте досягнення свого вихованця, щоб він зрозумів, що все робить правильно, тоді ви зможете виховати тварина, що має стійку психіку і доброзичливий характер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t65rB5qvHQc