Як видалити жировики на століттях. Жировик на столітті.

Вам неприємно навіть думати про те, що на ваших століттях «оселилися» жировики? А дзеркало і зовсім закликає замислитися про стан вашого здоров'я? Не хвилюйтеся, крихітні жировики - це всього лише наслідок нерівномірного розподілу ліпідних запасів в організмі, тому їх видалення переслідує в основному естетичні цілі. Великі жировики (розміром більше 1 см) видаляти варто тільки в спеціалізованих клініках.
Інструкція
1
Одягніть медичні рукавички. Візьміть тонку голочку, добре її продезінфікуйте, використовуючи одеколон або спирт. Приготуйте ватяні диски.
2
Натягніть однією рукою шкіру на столітті, а інший швидко, але акуратно, щоб не пошкодити око, проколіть жировик. Промокніть його ватним диском. Ні в якому разі не колупайте жировик.
3
Візьміть пом'якшувальну мазь і змастіть жировик. Протягом 2-3 днів він зникне. Щоб червона точка, що залишилася на його місці, зникла теж, продовжуйте змащувати це місце аж до її розсмоктування.
4
Для того щоб процедура була менш безболісною, зверніться в косметологічну клініку. Звертатися за допомогою до лікаря-косметолога слід і в тому випадку, якщо ви хочете повністю виключити ризик інфікування жировика, а також і в разі наявності великої кількості цих утворень.
5
Перед процедурою пройдіть всі необхідні дослідження, які мають підтвердити безпечне походження жировика. Якщо у вас розсип жировиків на повіках, то така освіта іноді видаляють не з допомогою стерильної голки, а тільки методом електрокоагуляції.
6
Якщо ваш жировик має розмір більше 1 см, вам доведеться погодитися на операцію, щоб якнайшвидше його позбутися. Операція може проходити методом висічення променем лазера або за допомогою радіохвильового скальпеля. Але такі жировики, розташовані на століттях - велика рідкість. Видалення подібних утворень зазвичай проводиться під місцевим наркозом і може зажадати госпіталізації на кілька днів, поки не відпаде опікова скоринка, яку не можна ні терти, ні мочити.
7
Не використовуйте для видалення жировик рецепти народної медицини. Як показує практика, застосування різних трав і сумішей ніяк не сприяє зникненню жировика. Те ж можна сказати і про спроби видалення жировика за допомогою йоду або зеленки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yK9jkzMFDX0
Жировик - ліпома - це доброякісна пухлина з жирової тканини. Частіше зустрічається у людей середнього та старшого віку. За статистичними даними ліпоми є у 5-7 відсотків населення. «Класичний» жировик - це рухома, округла, підшкірна невелика пухлину, не спаяна з навколишніми тканинами. Хоча липома не представляє загрози життю, але є значним косметичним дефектом.
Вам знадобиться
 • - кірказон;
 • - тютюн;
 • - дурнішнік;
 • - лопух;
 • - полин;
 • - омела;
 • - туя;
 • - чистотіл;
 • - календула;
 • - татарник;
 • - коріння півонії;
 • - коріння дягелю;
 • - корені цикорію;
 • - буркун.
Інструкція
1
При локалізованому жировики корисно використовувати примочки. Візьміть в рівній кількості тільки листя таких рослин: кірказон, тютюн, дурнішнік, лопух. Всі компоненти подрібніть і змішайте. 1 столову ложку подрібненої сировини залийте 50 мл окропу, нагрійте до кипіння і настоюйте протягом години. Потім процідіть настій, загорніть рослинну масу в марлю, згорнуту в 3-4 ряди, і накладіть компрес на жировик на 3-4 години. Процедуру повторюйте 3 рази на тиждень.
2
Щоб розсмоктування жировика проходило швидше, приготуйте спиртову настойку наступних рослин. Візьміть по 15 грамів полину, омели, туї, чистотілу, подрібніть і залийте півлітра горілки. Поставте на 3 тижні в темне місце, потім процідіть. Втирайте щодня вранці і на ніч протягом 3 місяців.
3
Також для посилення ефекту лікування жировика приготуйте фітозбір для прийому всередину. Візьміть по 50 грамів квіток календули, трави татарника і буркуну, коренів півонії, дягелю та цикорію, всі компоненти подрібніть в порошок і змішайте. 2 столові ложки сировини залийте 300 мл окропу, поставте на півгодини на водяну баню, потім витримайте протягом години і процідіть. Приймайте по 100 мл тричі на день до їжі протягом 2 місяців.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати про те, що освіта ліпом може йти і в глибоко розташованих тканинах. А так як «УЗД-обшук» всього організму неможливий, рекомендується дотримуватися правил здорового харчування, щоб не допустити утворення і розвитку нових жировиків.
Корисна порада
Слід знати, що неправильне харчування, з надлишком в раціоні жирних м'ясних і молочних продуктів, які є джерелом вільних жирних кислот, сприяє утворенню жировиків. Слід вживати більше риби і рослинних олій, які містять безпечні щодо освіти ліпом жири.