Як підключити ресивер до телевізора. Як підключити телевізор до ресивера.

Цифрове телебачення увійшло в кожен дім, але не кожен телевізор здатний підтримувати такий формат. Необхідне спеціальне обладнання. Ресивер перетворює цифровий відео-сигнал, отриманий із супутника, в звичайний аналоговий, передаючи його на екран телевізора. Підключити його до телевізора досить просто і під силу кожному. Для того щоб підключити ресивер до телевізора можна використовувати 2 способи.
Інструкція
1
Через високочастотний вхід телевізора RF. Для з'єднання через цей вхід, використовується звичайний екранований антенний кабель. Підключіть живлення ресивера і натисніть кнопку «Power», після чого на його дисплеї повинен з'явитися напис «Boot». Якщо цього не відбулося, значить, ресивер знаходиться в режимі очікування, і його потрібно включити з пульта дистанційного керування. Потім включаємо телевізор і запускаємо функцію автоматичного пошуку каналів. Після цього, телевізор почне сканувати діапазон частоти, поки автоматично не зупиниться на частоті ресивера. Далі на екрані має відобразитися меню ресивера. Якщо це сталося, значить, ви підключили ресивер правильно.
2
Через низькочастотний вихід. Через низькочастотний вихід можна підключити ресивер до телевізора, використовуючи кабель, що має роз'єм SCART або роз'єм дзвіночок. Підключіть ресивер за допомогою відповідного кабелю до телевізора. Підключіть провід живлення ресивера в мережу, включите перемикач на задній панелі і чекайте появи напису «Boot». Якщо її немає, включіть ресівер з пульта, натиснувши кнопку «Power». Потім перемикаємо телевізор в режим «відео», для цього натискаємо на пульті кнопку «A/V». Якщо ви все зробили правильно, то після цього на екрані має з'явитися меню з налаштуваннями ресивера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YjzsXN0LfyA
Зверніть увагу
Сполучні дроти потрібно використовувати мінімальної довжини, що б зменшити вплив всіляких «наводок» і позбутися перешкод. Після підключення можна приступати до налаштування каналів. Якщо ж меню не з'являється, це означає, що сигнал від ресивера з якоїсь причини не потрапляє на вхід телевізора. В цьому випадку, необхідно перевірити правильність підключення всіх сполучних проводів, відповідність входів і виходів, а так само надійність з'єднань.