Як побудувати будинок у місті.

Досить багато людей займається будівництвом будинків в місті. В даний час великою популярністю користуються каркасні будинки. Вони відрізняються екологічною чистотою. Крім того, каркасний будинок легко побудувати.
Інструкція
1
Відразу потрібно зазначити, для забезпечення просторової жорсткості конструкції каркасного будинку потрібно використовувати елементи силового каркаса. Щоб зробити правильну передачу навантаження для несучих елементів стін, перекриттів, а також крокв, потрібно приймати однаковим крок установки стійок дерев'яних балок перекриттів і крокв. Між силовими елементами конструкції каркасного будинку можна робити крок від 0,5 до 1 метра. Якщо стійка має товщину 50 міліметрів, то крок повинен бути 0,625 метра. Такий крок установки силових елементів конструкції каркасного будинку добре буде узгоджуватися з параметрами ширини мінераловатних теплоізоляційних плит. Саме в цьому випадку можна буде виконати щільну установку плит між несучими елементами. Також відзначимо, що такий крок установки кроквяних ніг є допустимим для використання будь-якого покрівельного матеріалу, в тому числі цементно-піщаної черепиці і керамічної черепиці.
2
Для того щоб зробити підставу для каркасної стіни, можна використовувати дерев'яний брус, що має перетину 150х150мм, 150х200мм, де другий розмір визначатиме ширину стійки, а також товщину шару теплоізоляції. Заздалегідь потрібно зробити гідроізоляційну відсічення дерев'яної конструкції від фундаменту. Для цієї мети найкраще підходить руберойд, який необхідно скласти в 2-3 шари. Щоб запобігти бічний зсув, бруси нижньої обв'язки необхідно закріпити до фундаменту за допомогою анкерів. Будівельний кутник допоможе вивірити прямоугольность установки брусів обв'язки.
3
Встановлювати стійки каркаса краще всього з кутів будинку. Вертикальність можна перевірити за допомогою схилу або будівельного рівня. Кутові стійки каркасної стіни можуть бути зроблені з бруса квадратного перетину 150х150 міліметрів або 200х200 міліметрів. Розмір залежить від товщини утеплювача. Проміжні стійки повинні бути виставлені з дотриманням єдиної площини стіни. Обов'язково потрібно постійно перевіряти вертикальність установки. У майбутньому це дозволить уникнути проблем з монтажем зовнішньої, а також внутрішньої обшивки.