Як відкрити пиріжкову. відкрити пиріжкову важко.

Для продажу випічки на вулицях міста потрібно дозвіл місцевої адміністрації, просте торгове обладнання та реалізатор. Завдяки швидкій окупності цього починання одна точка продажу пиріжків дуже швидко може вирости в мережу - для починаючого підприємця такого роду бізнес вважається найбільш доступним і прийнятним.
Вам знадобиться
  • - дозвіл місцевої адміністрації і договір на оренду землі;
  • - комплект торгівельного обладнання;
  • - один або два змінних реалізатора;
  • - ділові стосунки з декількома виробниками випічки.
Інструкція
1
Подайте заявку на розміщення точки продажів свіжої випічки в торговий відділ місцевої адміністрації. У великих містах адміністрація розподіляє між підприємцями місця, в яких вони отримують право організувати пункт гарячого харчування. У тому місці, яке в підсумку буде виділено для ваших цілей, ви зможете орендувати кілька квадратних метрів землі.
2
Придбайте обладнання для точки продажів випічки - візок, парасольку, ємність для сміття. Крім того, купіть партію витратних матеріалів - серветок і поліетиленових пакетів. Також потрібно буде відразу вирішити питання з вивезенням сміття - на вимогу Росспоживнагляду його повинен налагодити господар кожної такої точки.
3
Домовтеся з декількома виробниками про щоденні поставках випічки, при цьому намагайтеся, наскільки можливо, розширити свій асортиментний ряд. Крім пиріжків з картоплею і капустою у вас має бути представлено кілька видів солодких пиріжків, ватрушки, сосиски в тісті. Знайдіть також «запасні» варіанти із закупівлею випічки на випадок, якщо постійний постачальник з яких-небудь причин не зможе вчасно забезпечити вас товаром.
4
Знайдіть одного або двох реалізаторів для точки продажів випічки, при цьому розробіть схему оплати їх праці, в якій фігуруватиме як фіксована частина, так і відсоток від виручки. Поки у вас буде тільки одна торгова точка, вантажника і водія для доставки товару наймати не доцільно, їх функції повинні будете виконувати ви самі.
Корисна порада
Розширити асортимент вашої торгової точки можна зарахунок продажу прохолодних напоїв, для цього знадобиться купити і підключити до електрики відповідного формату холодільнік.Закупайте партію пиріжків, розраховуючи на один день продажів - за нормами Росспоживнагляду термін реалізації такого товару вимірюється однією добою.