Як уберегти себе від раку. Як убіречь себе від ракових захворювань.

Результати досліджень докторів Всесвітньої організації охорони здоров'я показують, що лише десята частина онкологічних хворих захворіла через генетичної схильності. Решта у виникненні раку можуть звинувачувати погіршення екологічної обстановки. Щодня кожна людина стикається з величезною кількістю факторів, що викликають онкологічні захворювання. До таких факторів належать хімічні миючі та чистячі засоби, харчові добавки, тканини з синтетики і багато іншого. Як же в такій ситуації можна вберегти себе від раку?
Інструкція
1
Щоб уникнути розвитку онкології, слід уникати канцерогенів - чинників, що викликають рак. До них можна віднести деякі продукти харчування, щодня вживаються сучасною людиною: продукти швидкого харчування, підсолоджувачі, барвники та хімічні добавки, консерванти, стабілізатори і т.д. Якщо ви хочете уберегти себе і своїх близьких від раку, тримайтеся подалі від консервів, копченостей, чіпсів, сильно підсмаженої на салі їжі. Вживайте в їжу овочі, фрукти, соки. Продукти краще не смажити, а варити або тушкувати. Інший важливий фактор - вода. Вона повинна бути чистою. Користуйтеся фільтрами або купуйте бутильовану воду.
2
Велику небезпеку в плані виникнення ракових пухлин представляє повітря, яким ви дихаєте. Сильне канцерогенна речовина бензопірен утворюється при згоранні будь-якого палива і входить до складу автомобільних вихлопів і тютюнового диму. Ця речовина проникає в організм не тільки через органи дихання, але й через травний тракт і шкіру.
3
Як можна захистити себе від канцерогенів? Дотримуйтеся кількох порад. Найчастіше небезпечно буває накопичення шкідливих речовин. Очищайте від них організм - пийте більше чистої води, до 3 літрів на добу.
4
Якщо ви курите - то кидайте. Це перша причина раку легенів. А також куріння може призвести до виникнення пухлин стравоходу, молочної залози, шийки матки, сечового міхура та іншим формам раку.
5
Вживайте вітаміни. Вченими доведено, що вітамін С знижує ймовірність виникнення раку стравоходу і шлунку, а вітамін А не дає руйнуватися клітинам організму від деяких зовнішніх факторів - газів, хімікатів, ультрафіолету та ін.
6
Оточуйте себе натуральними матеріалами. Це відноситься і до одягу, і до меблів, і до килимів, і предметів побуту. Наприклад, поролон з часом починає виділяти шкідливі речовини. Синтетичні наповнювачі подушок також токсичні. Кожен день протирайте телевізор вологою тканиною. З осіла на ньому пилом з'єднуються токсичні речовини, що виділяються в період роботи телевізора. Гігієнічні та миючі засоби намагайтеся купувати ті, які містять натуральні речовини.
7
Постарайтеся щорічно проходити повне обстеження.
Рак шкіри є одним із самих основних онкологічних захворювань, яке виникає практично у половини людей, що дожили до 70-річного віку. Цей діагноз об'єднує всі злоякісні новоутворення, які мають епідермальний походження (плоскоклітинний рак, базаліома і меланома). При цьому основними факторами ризику розвитку раку шкіри є іонізуюче та ультрафіолетове випромінювання, а також вплив різних хімічних канцерогенів, наприклад, тютюнового диму.
Інструкція
1
Як відомо, головною причиною раку шкіри є ультрафіолет. Саме тому бувайте якомога менше на сонці, а солярій найкраще зовсім не відвідуйте.
2
Застосовуйте крему від засмаги, носите парасольки від сонця і головні убори. Можете придбати спеціальний одяг, яка захищає від ультрафіолетових променів.
3
Наносьте сонцезахисний крем через кожні дві години перебування на сонці, а під час купання використовуйте його кожен раз, коли виходите з води.
4
Ризик захворіти на рак допоможуть скоротити сушені фрукти, якщо ви будете їх їсти тричі на тиждень, замінюючи, наприклад, обід.
5
Хоча б три рази на тиждень їжте боби і один раз в тиждень - натуральний, неочищений рис.
6
Щодня вживайте приготовлені зелені овочі.
7
Кофеїн ефективно впливає проти раку шкіри , при цьому не просто як всередину вживається напій, але і як певний зовнішній засіб.
8
Ведіть здоровий спосіб життя. Позбавтеся від шкідливих звичок і намагайтеся побільше рухатися. Рух в будь-якому віці просто незамінне. Сидите менше перед телевізором.
9
В автомобілях теж є прихована загроза і причина захворювання раку легенів - масла канцерогенні. Саме тому, якщо ви свій автомобіль обслуговуєте самостійно або пов'язані з цим на роботі - обов'язково мийте руки, щоб масла не змогли потрапити в легені. Крім цього, небезпечні старі автомобілі, які навіть в салоні мають вихлопні гази. Найбільш безпечні газові двигуни.
10
Ті люди, які працюють з різними металами або хімічними речовинами, повинні обов'язково використовувати респіратор. Адже під час зварювальних робіт велика кількість парів металу потрапляють із вдихуваним киснем в легені.
11
Обмежуйте себе в смажених продуктах - при згорянні будь-який жир залишає канцерогени. Особливо уникайте копченостей - за час їх приготування виникають канцерогенні смоли (поліциклічности вуглеводи), які особливо у великій кількості залишаються зверху на продукті.