Як приготувати синій йод.

Вперше синій йод був використаний під час Великої Вітчизняної війни в якості лікарського засобу проти бактеріальної дизентерії, від якої вмирало величезну кількість солдатів. Подальше застосування на практиці показало високу ефективність даного засобу проти таких шлунково-кишкових захворювань, як коліт і ентероколіти. З появою антибіотиків про корисні властивості синього йоду стали забувати, зважаючи більш широкого спектра дії останніх.
Вам знадобиться
  • - крохмаль;
  • - цукор;
  • - лимонна кислота;
  • - йод 5%.
Інструкція
1
Для приготування синього йоду візьміть чайну ложку картопляного крохмалю, залийте його 50 мл теплої води і ретельно розмішайте. Потім додайте до складу чайну ложку цукру і кілька кристалів лимонної кислоти для поліпшення смакових характеристик.
2
Потім закип'ятіть 150 мл води і влийте в нього отриманий розчин крохмалю з додатковими інгредієнтами, доведіть до кипіння і поваріть 1-2 хвилини на повільному вогні, до появи прозорості складу.
3
Потім охолодіть отриманий склад і влийте в нього одну чайну ложку 5% йоду. При правильному приготуванні суміш посиніє. Синій йод готовий. Зберігати слід в холодильнику, в щільно закривається посуді, не більше місяця. Приймати по столовій ложці тричі на день перед їдою. У профілактичних цілях - по столовій ложці один раз на день.
Зверніть увагу
При всіх позитивних якостях даного лікарського засобу, є і деякі обмеження його застосування. Не рекомендується застосовувати синій йод з іншими лікарськими препаратами хімічного походження, не сумісний з прийомом тироксину, розчину марганцівки і срібної води. При віддаленій щитовидній залозі приймати не рекомендується. Крім того, здатний накопичуватися в організмі, висока ймовірність передозування, тому необхідний періодичний лікарський контроль.
Корисна порада
Згадати про синьому йоді нас змушує швидка прівикаемості організму до антибіотиків, вироблення нових мікробів-мутантів, проти яких безсилі старі препарати. Крім того, алергічна реакція організму на нові покоління антибіотиків, дисбактеріоз, порушення обміну речовин змушують відмовлятися від все більш нових і сильних препаратів, а намагатися лікуватися колишніми лікарськими засобами, одним з яких є синій йод.Современние дослідження даного препарату показали його високу ефективність в боротьбі з виразкою шлунка, тонзилітом і стоматитом, атеросклерозом і зниженим імунітетом. Причому, дослідження виявили його високу профілактичну активність при серцево-судинних захворюваннях, онкології, хворобах нирок і сечостатевої системи.