Як зробити портфоліо початкових класів. оформити портфоліо для учня.

Портфоліо дозволяє дізнатися про людину багато чого: його захоплення і досягнення, освіта та рівень професіоналізму. Це своєрідна скарбничка інформації. Складають його як педагоги, так і школярі. Портфоліо школяра зазвичай оформляється у довільній формі в залежності від творчих здібностей дитини.
Інструкція
1
Почніть з оформлення титульного аркуша. Напишіть, як звуть школяра, його прізвище, вік, номер школи і класу. Ілюстрації або фотографії можуть бути також на титульному аркуші.
2
Далі помістіть інформацію про сім'ю школяра. Приклейте фотографії батьків і підпишіть. Необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові батьків, їх вік, соціальний статус або місце роботи. Можна також відзначити, якими талантами вони володіють, чим захоплюються.
3
На наступній сторінці можна написати про шкільне життя. Оформити це слід у вигляді есе або фото колажу. Попросіть дитину написати про однокласників, з якими він дружить.
4
Можна розмістити та анкету з питаннями для друзів. Оформіть її за допомогою кольорових олівців або фломастерів.
5
Якщо у школяра є грамоти або подяки за гарне навчання, свідоцтво про успішне вивченні букваря, помістіть їх в портфоліо.
6
Необхідно відобразити і участь у конференціях, різних читаннях, олімпіадах і конкурсах. Вкладіть сертифікати учасника або грамоти лауреата. Реферат також прикріпіть до портфоліо.
7
позаурочній діяльності дитини також варто відзначити. Напишіть, чим він захоплюється, в яких гуртках або секціях займається. Інформацію про досягнуті результати, у вигляді подяк або медалей, помістіть в файл і прикріпіть до портфоліо. Фотографії, наприклад, зі спортивних змагань або виступів у шкільній театральній студії, також будуть сприяти розкриттю здібностей школяра.
8
Якщо дитина добре малює, пише вірші чи вишиває, бере участь у виставках зі своїми роботами, то це також потрібно відзначити. Якщо є фотографії з виставок або листи подяки за творчу діяльність, вкладіть в портфоліо. Запишіть і вірші його власного твору.
9
Наприкінці папки можна розмістити твір школяра про те, як він бачить своє майбутнє, про що мріє. Через час йому цікаво буде порівняти свої плани з досягнутими результатами.