Як налаштувати домашній кінотеатр. Як провести звук від комп'ютера до будинок. кінотеатру.

Якщо ви придбали домашній кінотеатр, але вам не подобається якість зображення і звук, значить, ви неправильно його налаштували. Щоб звук і зображення були відмінними, необхідно провести деякі дії по їх налаштувань, і тоді ви зможете насолоджуватися переглядом улюбленого фільму.
Інструкція
1
Налаштування яскравості - «brightness». Ця функція призначена для рівня чорного кольору. Необхідно відрегулювати так, щоб чорний колір на зображенні добре передавався.
2
Налаштування контрастності - «contrast». Ця функція призначена для рівня білого кольору. Регулювання необхідно провести так, щоб білий колір був видний добре, але не приховував деталі. Наприклад, на білій сукні нареченої не ховалися деталі, тобто його оформлення.
3
Насиченість кольору - «color/saturation». Ця функція налаштування посилення колірної гами. Відрегулювати колірну гаму найкраще за колірною таблиці, особливо це видно по червоному спектру. Необхідно відрегулювати насиченість так, щоб не виникало змішання кольорів.
4
Відтінок кольору - «Tint/hue». Ця функція призначена для передачі точності колірної корекції. Використання цієї функції, дозволяє точно передати тони й відтінки. Це можна скорегувати по обличчю людини на зображенні, наблизивши більш до дійсного. Також в деяких моделях є функція, що замінює відтінок кольору - це «температура кольору».
5
Чіткість, різкість або деталізація - «sharpness/detail». Ця функція призначена для збільшення різкості. Необхідно збільшити або зменшити чіткість так, щоб зображення було чітко видно, але не виникало «шуму». Шум або брижі буде дуже сильно видно на зображенні в місцях більш темних.
6
Налаштування звукових параметрів домашнього кінотеатра.Настраіваются ліві і праві колонки, а також тилові і фронтальні, за допомогою вибору функцій.
7
Налаштування центрального звуку здійснюється за допомогою функції «WIDE» і «NORMAL». Можна налаштувати затримку сигналу, у разі якщо центральна колонка знаходиться далі, ніж ліві і праві колонки.
8
На ресівері за допомогою регуляторів гучності, необхідно вирівняти звук так, щоб з точки перегляду звук розподілявся і був однаковим по всіх колонках. Такі настройки регулюються за допомогою тестового режиму.