Як визначити зрілість ананаса.

Ананас давно вже є одним з найпопулярніших фруктових плодів. Його люблять за освіжаючий солодкий смак, чудовий аромат і вишуканий вигляд. До того ж, м'якоть ананаса є цінним джерелом вітамінів, мінералів і мікроелементів. Також в ній містяться компоненти, що підсилюють травлення і зміцнюють нервову систему. Існує кілька розумних порад, як вибрати плід, який принесе задоволення своїми смаковими якостями і буде корисним для нашого організму.
Інструкція
1
1. Перше, на що завжди звертають увагу при виборі плодових культур, це їх зовнішній вигляд. У зрілого ананаса кірка повинна бути в міру зеленою. Якщо на боках плода вже з'явилися темні плями, значить, він вже перезріло і навряд чи порадує вас відмінним смаком. Занадто зелений колір буде говорити про те, що ананас недозрілий, тому в його смаку переважатиме кислинка. Надавите на кірку фрукта пальцем. У стиглого ананаса кірка пружна, але при цьому м'яка і піддається натисненню. Тверда шкірка - ознака незрілості плода. Наявність на верхівці ананаса зелених, соковитих листя говоритиме вам про його свіжості. Потягніть злегка за один із зовнішніх листочків. Якщо він легко піддався виймання, значить, ананас дозрів, і ви сміливо можете класти його в свій кошик.
2
2. Метод стуку по плоду, застосовуваний при виборі кавунів, актуальне і для ананаса. Якщо при постукуванні вам чути досить глухий звук, то м'якоть у такого плоду стигла. Якщо ж при постукуванні ви чуєте «порожній» звук, то такий ананас вже давно лежить на прилавку, і, швидше за все, його м'якоть вже пересохла.
3
3. Принюхайтеся до плоду. У зрілого незіпсованого ананаса аромат солодкий, в міру інтенсивний, ніжний. Легкий, ледь вловимий запах свідчить про незрілість плода, а надто солодкий і сильний - про зіпсованість фрукта.
4
4. Ну, і нарешті, поцікавтеся у продавця, коли ананас виріс, як його доставили в нашу країну і як його зберігають. Люди, які купують цей фрукт досить часто, прекрасно знають, що найкращі ананаси вирощені в період з квітня по червень, а також в грудні-січні. Ананас, привезений до нас літаком, швидше за все, зібраний вже дозрілим, що і прискорило його доставку. Незрілі ж плоди, як правило, доставляють по морю, тому вони дозрівають в дорозі. А от зберігати ананас в холоді не можна, так як він боїться прохолоди. Тому якщо продавець вам каже, що фрукт свіжий, з холодильної камери, сміливо відмовляйтеся від покупки, адже він напевно втратив свої смакові якості, та й вміст вітамінів в ньому невисоко.
Зверніть увагу
Ну і звичайно, ніколи не купуйте ананаси на вулицях і у невідомих продавців. Краще трохи переплатити, але бути впевненим у якості, стиглості і користь вашого ананаса