Як підключити до відеокарти два монітори. Як підключити 2 монітор до відеокарти.

Деякі користувачі вважають за краще використовувати декілька моніторів одночасно. Можливості сучасних комп'ютерів дозволяють підключати до однієї відеокарті мінімум два дисплея.
Вам знадобиться
  • кабель передачі відеосигналу, перехідник.
Інструкція
1
Зазвичай відеоадаптери комп'ютерів містять два роз'єми. Можливі комбінації VGA + DVI і VGA + HDMI. У сучасних моніторах присутні порти VGA і DVI.
2
Можливо, доведеться використовувати відразу кілька перехідників для підключення другого монітора. Справа в тому, що якщо в обох ваших дисплеїв присутствую тільки порти VGA (аналоговий сигнал), а в відеоадаптер є роз'єми VGA і HDMI, то будуть потрібні перехідники HDMI-DVI і DVI-VGA.
3
На щастя, існують спеціальні кабелі DVI-HDMI. Їх використання дозволить не з'єднувати два перехідника один з одним. Придбайте необхідний комплект кабелів і перехідників (якщо буде потрібно).
4
Підключіть обидва монітора до відеокарти комп'ютера та увімкніть його. Дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Найімовірніше, на обидва монітора буде передаватися один і той же сигнал.
5
Варто відзначити один важливий нюанс: не всі відеоадаптери підтримують двоканальний режим роботи. Це означає, що тільки один з моніторів може бути активним.
6
Ми розглянемо ситуацію, коли обидва дисплея будуть працювати синхронно. Налаштувати зображення, що передається на екрани, можна двома способами. Відкрийте панель керування (цей пункт розташований в меню «Пуск») і перейдіть до меню "Оформлення та персоналізація».
7
Перейдіть до пункту «Дозвіл екрану». Активуйте функцію «Дублювати дисплеї». В даному випадку на обидва монітора буде виводитися ідентичне зображення. Зазвичай цю функцію використовують при підключенні телевізора, щоб дивитися відео високої роздільної здатності.
8
Оберіть функцію «Розширити ці дисплеї». При такій настройці моніторів, ви можете одночасно використовувати обидва екрани незалежно один від одного. Наприклад: запустити гру на одному з них і дивитися відео на іншому. Пам'ятайте, що даний метод вимагає певних ресурсів і мало підходить для «слабких» комп'ютерів.