Як виправити проблему.

Мабуть, самий дієвий спосіб виправити проблему - вирішити її. Але правильне рішення не так просто відшукати. Людина, що живе з проблемою, не має можливості повною мірою насолоджуватися життям. Чи можна позбутися від них?
Інструкція
1
Більшість людей виявляється у важкій ситуації. Життя підносить їх, не питаючи дозволу. Хтось з ними справляється, хтось ні. Перший тип людей називають успішними. Як їм це вдається? В першу чергу вони відносяться до стоїть перед ними перешкоді не як до проблеми, а як до задачі. Причому вона повинна бути конкретною, обов'язково досяжною і сформульованої в позитивному ключі.
2
Візьміть ручку і папір і якомога детальніше опишіть суть завдання. Пишіть так, як вам зручно - скорочуйте, робіть схеми, малюнки. Після цього зафіксуйте все, що у вас є на даний момент, що могло б допомогти вам у досягненні мети, а також все, що обов'язково знадобиться для цього надалі.
3
Проаналізуйте задачу. Визначтеся з ресурсами. Переверніть лист і в швидкому темпі напишіть на ньому можливі і неможливі на ваш погляд шляху досягнення мети. Пишіть не роздумуючи. У міру того, як буде поповнюватися список, ваша свідомість очиститься, а за роботу візьметься підсвідомість. Можливо, найбезглуздіший запропонований вами варіант і стане найбільш прийнятним.
4
Розбийте вашу задачу на кілька дрібніших частин, а їх - ще на стільки ж підпунктів. Продумайте, як можна домогтися заданого результату, і з чого ви почнете. Підійде метод дедукції. Можливо, щоб прийти до мети, вам потрібно почати з елементарного телефонного дзвінка. Не затягуйте час, почніть. Шлях до вирішення завдання повинен супроводжуватися особистої похвалою за кожен, нехай навіть маленький крок.
5
Уявіть собі в усіх подробицях той феєричний момент, коли ця «висота» буде взята. Відчуйте весь внутрішній захват. Добре якщо під час візуалізації у вас навіть з'являться сльози переможця. Запам'ятайте ці емоції і протягом всього шляху підігрівайте їх у своїй свідомості. Тримайте в голові старий принцип під назвою «З кожної ситуації є вихід» і дотримуйтесь обраним шляхом.