Як вибрати надувний матрац.

Надувний матрац вже давно перестав бути предметом, необхідним лише для відпочинку на воді. Багато людей успішно використовують це компактне і зручне винахід в якості додаткового спального місця, коли в такому виникає необхідність. Перед тим як вибрати надувний матрац, бажано ознайомитися з основними характеристиками вироби, які можуть вплинути на зручність його експлуатації.
Інструкція
1
Класична висота надувного матраца варіюється від 13 до 23 см, однак все частіше в продажі можна побачити екземпляри висотою до 25 см. Такі вироби більш зручні і відрізняються від надувних ліжок в здебільшого лише більш компактними габаритами, що придбані при зберіганні і транспортуванні. Якщо планується використовувати матрац не тільки в якості плавального засобу, а й місця для періодичного сну, бажано зупинитися саме на високій моделі. Довжина матраца від 180 до 190 см, тому купувати його необхідно, орієнтуючись на зростання членів сім'ї. По ширині матраци також відрізняються.
2
Обдумуючи вибір надувного матраца, варто звернути увагу на його структуру. Найбільш безпечні матраци, які з окремих осередків. У разі проколу повітря вийде лише з однієї секції, що дозволить матрацу залишатися на плаву. Тоді як матрац, що складається з двох єдиних монолітів головної частини і основного ложа при проколі ризикує піти на дно.
3
Якісний надувний матрац виконується із сучасних матеріалів на основі вінілу. З одного боку він повинен мати злегка шорсткувате, оксамитове покриття. Його завдання - перешкодити ковзанню по матрацу вологого тіла. Води подібне покриття не боїться. Лежати на матраці з таким покриттям більш приємно, ніж на матеріалі, що нагадує щільну поліетиленову плівку. Крім того, матеріал на основі вінілу більш стійкий до механічних пошкоджень, а тому прослужить довше.
Зверніть увагу
Економити на придбанні надувного матраца не варто, так як це стосується безпеки на воді.
Корисна порада
Купуючи великий надувний матрац, бажано одночасно купити і насос для його накачування. Це дозволить скоротити час, що витрачається на дану процедуру, і зробити відпочинок більш комфортним. До якісних матрацам насос може додаватися в комплекті.