Як підключити домашній кінотеатр.

Створення та впровадження нових технологій набагато спростили підключення та налаштування домашніх кінотеатрів. Застосування стабілізуючих схем і управління мікропроцесорними технологіями, дозволяє підключити домашній кінотеатр з зручністю установки і настройки в необхідному місці.
Інструкція
1
Підключення домашнього кінотеатру залежить від декількох параметрів. Перш за все, від вибору обладнання, якості з'єднання і правильного розташування акустичної системи. Рекомендовані стандартні системи можуть не підходити для планування квартири, тому вимагають додаткових налаштувань. Вибравши необхідну акустичну систему, ресивер і якісні кабелі, можна приступати до підключення.
2
Спочатку необхідно вибрати місце для установки телевізора так, щоб акустична система розподілялася по колу рівномірно.
3
Потім потрібно встановити фронтальні і тилові колонки, при цьому необхідно враховувати, що відстань від точки перегляду до фронтальних або тилових колонок, має бути однаковим і розподілятися по окружності або дузі. Це дозволить зменшити додаткові настройки звука.Модіфікація і довжина шнура повинна бути однаковою для одного типу колонок. Тобто, шнури фронтальних або тилових колонок повинні бути однакові по дліне.Качество шнурів, довжина, правильне підключення, дуже сильно впливає на якість звукового сигналу.
4
Підключення звичайного телевізора, DVD-програвача або відеомагнітофона до ресивера, проводиться через аналогові входи.
5
Підключення супутника, комп'ютера або програвача з системою «Blue-ray», виробляється через виходи HDMI або компонентні виходи для сигналів високої чіткості.
6
Деякі моделі DVD програвачів, телевізорів і цифрових відеокамер, можна підключити через DVI входи.
7
Аудіо високої якості в кодуванні DVD, можна під'єднати через цифровий вхід, що дозволяє передавати якісний звук.
8
Підключити домашній кінотеатр, використовуючи різні входи і виходи на ресівері, дозволить використовувати різну кількість обладнання і створити максимальну якість вихідних сигналів.
Система домашнього кінотеатру складається з аудіо-відео ресивера, підключеного до динаміків, і телевізора. Додатково йдуть DVD і Blu-Ray програвачі і відеомагнітофон. Всі компоненти підключаються до ресивера, який управляє обладнанням та забезпечує харчуванням звукові колонки. Для підключення телевізора потрібен окремий кабель. Вибір кабелю залежить від доступних з'єднань на ресівері домашнього кінотеатру і телевізора, які можуть мати стандартний композитний роз'єм, RGB роз'єм, вхід S-відео або HDMI (High Definition Media Interface).
Вам знадобиться
  • - кабель для підключення ресивера до телевізора;
  • - мережевий фільтр.
Інструкція
1
Перевірте, які роз'єми доступні на задній панелі ресивера домашнього кінотеатру і телевізора. Придбайте відповідний кабель.
2
Підключіть жовтий штекер на одному кінці композитного кабелю до гнізда OUT ресивера і штекер такого ж кольору на іншому кінці - до гнізда IN телевізора.
3
Підключіть кабель S-Video роз'єму OUT ресивера і до аналогічного роз'єму IN телевізора.
4
Підключіть кабель RGB, вставивши червоний, зелений і синій штекери у відповідні роз'єми OUT ресивера і IN телевізора.
5
Вставте HDMI кабель в роз'єм OUT ресивера і IN телевізора. HDMI забезпечує гарний зв'язок для цифрових відеосигналів при підключенні телевізора високої чіткості.
6
Встановіть ліву і праву фронтальні динаміки по обидві сторони від телевізора, центральний динамік вище або нижче ТБ і тилові колонки позаду, ліворуч і праворуч від основної зони перегляду, повернувши всередину приблизно на 45 градусів.
7
Потягніть вгору чорну й червону кришки на задній панелі ресивера і звукових колонок, щоб відкрити отвори для проводів. Підключіть червоний дріт до червоної кришці, а другий дріт до чорної кришці.
8
Підключіть кабель від сабвуфера до гнізда OUT ресивера і до вхідного гнізда на самому сабвуфере.
9
Додайте в систему DVD або Blu-Ray плеєр, підключивши кольорові аудіо-відео кабелі до відповідних роз'єми на задній панелі програвача і спеціальні роз'єми на ресівері.
10
Підключіть аудіопристр, таке як програвач компакт-дисків, вставивши білий і червоний штекери кабелю для стереосистем в лівий і правий виходи на програвачі компакт-дисків. Підключіть інший кінець зі штекерами в спеціальні роз'єми на ресівері.
11
Увімкніть електричні шнури все компонентів в мережевий фільтр, тоді підключіть до розетки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QvRV-Eb_5mM