Як взяти себе в руки і почати худнути.

Більшість людей незадоволені своєю зовнішністю і фігурою. Багато роблять спроби привести себе в порядок і скинути надлишкову вагу, але не завжди вдало. Або ж це виходить, але ненадовго. Дуже скоро зайву вагу повертається. Дієтологи вважають, що причина в неправильно обраної мотивації, яка не дозволила б звернути з правильного шляху - шляху до ідеальної фігури.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - полюбити себе. Знайдіть у своїй зовнішності щось привабливе і підкресліть це. Носіть тільки ті речі, в яких ви відчуваєте себе привабливою і впевненою в собі.
2
Знайдіть собі заняття, яке б супроводжувалося фізичним навантаженням або просто рухом. Напевно, перше, що зараз вам спало на думку - це спортзал. Але, виявляється, є ще дуже багато способів повернути стрункість і без виснажливих занять у спортзалі. Приміром, танці - вони не тільки дадуть вашому тілу додаткову фізичне навантаження, необхідну для боротьби із зайвими кілограмами, але і зроблять ваші рухи більш витонченими і граціозними. Можна зайнятися верховою їздою, кажуть, вона теж творить чудеса. Або записатися в басейн, зайнятися йогою або просто щодня прогулюватися пішки. Головне - не змушувати себе, а отримувати від цього задоволення.
3
Кожен день починайте з ранкової зарядки. Тільки не потрібно займатися до знемоги. Не старайтеся, особливо спочатку. А вже дуже скоро це увійде в звичку. До того ж уявіть, як приємно відчувати роботу своїх м'язів, а не теліпання жиру.
4
Варто так само відзначити, що будь-яка, навіть на перший погляд проста дієта - це величезний стрес для організму. Не потрібно, звичайно, робити з їжі культу, але й голодувати, теж не варто. Потрібно просто переглянути свій раціон, прибравши з нього всі шкідливі для організму продукти - солодощі, копченості, напівфабрикати, які зазвичай містять в собі занадто багато жиру, хлібобулочні вироби і т.д. Замість цього їжте якомога більше овочів і фруктів. Повірте корисне може бути дуже смачним!
5
Заведіть собі щоденник, в який будете записувати ваша вага, бажаний вага, об'єм талії, стегон і т.д. І, звичайно ж, все, що ви їсте протягом усього дня. Іноді буває соромно писати занадто довгі списки з'їденого.
6
Якщо у вас є подруга, яка теж незадоволена своєю фігурою, укладіть з нею парі - хто з вас швидше і більше схудне. А щоб у вас був стимул, домовтеся, що переможцю дістанеться, наприклад, абонемент на відвідування СПА-салону, природно, за рахунок програла.
7
Не зациклюйтеся на тому, що ви неодмінно повинні схуднути. Ви просто повинні підтримувати свій організм в хорошій фізичній формі. Ну а для цього вам доведеться трохи постаратися, щоб скинути пару зайвих кілограм.