Як позбутися від блювоти і нудоти. Як зупинити нудоту і блювоту.

Блювота і нудота - два взаємозалежних симптому, які іноді виникають в організмі людини. Вони передбачені самою природою для його захисту від шкідливих речовин. Але причин, що викликають ці явища, дуже багато, і не всякий раз блювота приносить полегшення. Частіше це симптом якогось більш серйозного захворювання.
Інструкція
1
Якщо ви відчули нудоту і позиви до блювоти, перш за все, слід визначити їх причину. Звичайно, вона може бути явною, наприклад, це досить часте явище при вагітності. В такому випадку вам слід постаратися усунути привід, що викликає нудоту. Наприклад, ви можете погано переносити якісь запахи або продукти харчування, значить, якийсь час доведеться бути від них подалі. А на майбутнє врахуйте, що вам слід звернути увагу на свій шлунково-кишковий тракт. Щоб позбутися від блювоти , вагітним рекомендують додавати в їжу трохи тертого кореня імбиру. Також можна заварити в склянці гарячої води дві чайні ложки перцевої м'яти (або чотири ложки меліси), 2:00 наполягати і потім приймати перед їжею. Заспокоїти шлунок може і ромашка. Слід знати, що ці трави взагалі дуже гарні для процесу травлення і, крім того, зменшують метеоризм, а значить, допомагають ліквідувати не тільки нудоту, але і деякі з її причин.
2
Досить часта причина нудоти і блювоти - харчові отруєння. Якщо у вас є серйозні підстави підозрювати саме це, ви можете для початку зробити промивання шлунка теплою кип'яченою водою. Потім, прийміть кілька таблеток активованого вугілля. Хороший засіб - суміш з 8 чайних ложок цукру і по одній - солі і питної соди. Все це заливають холодною кип'яченою водою, розчиняють і випивають за три рази.
3
Якщо нудота і блювота з'явилися у вас з ранку, після сну, в результаті різкої зміни положення тіла або повороту в ліжку, то досить імовірно, що це симптоми захворювань центральної нервової системи. Спробуйте випити гарячого солодкого чаю, стабілізувати тиск, прийняти який-небудь трав'яний настій. Ці кошти допоможуть полегшити ваш стан, але потім вам слід обов'язково звернутися до невропатолога.
4
Виникають симптоми нудоти і блювоти і через захворювання органів черевної порожнини, причому, будь-якого з них. В цьому випадку ви теж можете попити трави або таблетки, але лікувати необхідно хвороба. Пройдіть обстеження у гастроентеролога.
5
Втрату рідини і мінеральних солей при блювоті ви повинні заповнювати рясним питтям: пийте фруктові соки, відвари з трав, мінеральну воду без газу і т.д.
6
Пам'ятайте, що нудота і блювота можуть бути симптомами небезпечних для життя хвороб і невідкладних ситуацій. Якщо причина їх появи неясна, викликайте «швидку допомогу» або лікаря.