Як відрізнити китайський телефон від оригіналу.

Ринок сучасних технологій досить насичений різноманітними моделями мобільних телефонів, які з кожним роком оновлюються, стають більш складними і багатофункціональними. Однак, не секрет, що китайці можуть підробити абсолютно все, ці телефони значно дешевше, але і не відрізняються особливою якістю.

Давно обзавелися численними підробками такі брендові моделі, як Samsung, Nokia, Sony Ericsson, а ось відрізнити китайський iphone досить важко, але можливо. Китайські підробки привабливі для продавців мобільних пристроїв, оскільки вони мають низьку собівартість - можна виручити достатньо хорошу разніцу.Чтоби відрізнити китайський телефон від оригіналу, необхідно його зовні уважно розглянути. Китайська підробка відрізняється неякісними спайками, швами, кнопками, дисплеєм, жахливої русифікацією меню.Орігінальние моделі Nokia характеризуються своїм солідним вагою, якщо в руці занадто легкий телефон - ймовірно, це підробка. На телефонах Nokia корпус міцний і пружний. Якщо пластик крихкий, а корпус начебто подряпаний, то це явна підробка. Натискаючи на кнопки телефонів Nokia звук повинен бути більш глухим, ніж на подделках.Часто зустрічаються копії, непогано зарекомендувала себе серед мобільних телефонів, торгової марки Sony Ericsson. Щоб відрізнити китайський телефон необхідно звернути увагу на матеріал і відтінки корпусу, як правило, вони неприродні. Розкладні моделі телефонів Sony Ericsson скриплять при откритіі.Явним ознакою клона iPhone є те, що вони продаються разом зі стилусом (паличка для екрану), тут не підтримується технологія мультитач - коли, наприклад, на екрані можна фотографію зменшувати або розтягувати пальцамі.Прі купівлі мобільного телефону непристойно низька ціна завжди повинна насторожіть.Необходімо звертати увагу на російськомовний переклад, орфографічні помилки в оригінальних мобільних телефонах виключені. При виборі сенсорного телефону слід звернути увагу на те, що небагато виробників підтримують сенсорне керування. Дуже часто дозвіл вбудованих камер у клонів значно поступається оригінальним телефонам. Китайські умільці люблять вбудовувати кілька роз'ємів для SIM-карт, а також на корпус наносити назви з помилками - NOKLA, Suny Ericssun, iFone і т.д. Важливо ще те, що китайська копія, наприклад, смартфона Nokia не працює з додатками Java, а також не підтримуватиме файли формату .sis.

Якщо ви жодного разу не тримали в руках справжній iPhone, на перший погляд вам буде складно визначити підробку. Перед тим, як з ентузіазмом бігти в салон мобільних телефонів і купувати бажаний комунікатор, спробуйте ознайомитися з оригіналом, а також запам'ятайте основні моменти, на які потрібно звернути увагу.
Інструкція
1
Визначати підробку за рівнем ціни немає сенсу, так як копії часто продаються за ціною справжнього iPhone. При покупці обов'язково зазирніть в коробку (особливо якщо вона була розкрита). Якість картону і пластикового вкладиша під телефон в копіях набагато гірше, ніж у оригіналу (немає приємною шовкової гладкості, пластик тонкий, ламкий). Копії не мають рельєфу на коробці - по контуру телефону і на кнопці. Проте, коробка та інструкція цілком можуть бути від оригінального iPhone.
2
Підроблена гарнітура має більш жорсткі дроти. Всі написи, які видавлені на справжньому iPhone, на підробці просто надруковані. Іноді навіть слот для сім-карт може бути намальований. Написи (в тому числі на проводах, зарядці) не повинні містити ієрогліфи.
3
Блок живлення в підробках може бути чорного кольору, а не білого, як в оригіналу. Якщо USB кабель при підключенні до телефону защелкивается, значить, це не справжній iPhone (в сьогоденні iPhone коннектор просто щільно вставляється в телефон).
4
У оригінального iPhone розмір екрану трохи більше, він важчий підробки. iPhone являє собою монолітний блок, який неможливо розкрити без спеціальних інструментів. Підроблений iPhone сконструйований, як звичайний телефон, задня кришка у нього знімається. Підробка виконана з пластика, в той час як справжній iPhone - з металу і скла.
5
Увімкніть iPhone, спробуйте зайти в меню, прокрутити список - у підробок швидкодію операційної системи явно страждає. Перевірте, чи реагує екран на дотики олівця, якщо так, то ви тримаєте в руках підробку (справжній iPhone реагує виключно на дотики пальців).
6
Копії, як правило, русіфіровани, будьте уважні до граматичних помилок в словах. Спробуйте набрати повідомлення - якщо немає віртуальної клавіатури, значить iPhone не справжній. У копій iPhone немає вбудованої пам'яті, Wi-Fi, антени і функції TV.