Як приймати кропиву.

Про цілющі здібностях кропиви відомо дуже давно, тому в народній медицині вона широко використовується для профілактики і лікування величезної кількості недуг. Ця рослина містить безліч органічних кислот, вітамінів і корисних мікроелементів, а тому застосовується як загальнозміцнюючий і що підвищує імунітет кошти.
Інструкція
1
Дія кропиви не обмежується імуномодулюючою і загальнозміцнюючим властивостями. Вона здатна зупиняти кровотечу, а також загоювати рани і виразки. Кропива використовується в кардіології для лікування хвороб серця, в гастроентерології - для боротьби із захворюваннями ШКТ, в косметології - для зміцнення і зростання волосся. Крім того, лікарі часто рекомендують відвари з кропиви для боротьби з бронхолегеневими і алергічними захворюваннями.
2
Приготуйте відвар із свіжого листя кропиви. Для цього подрібніть рослина і залийте водою з розрахунку одна столова ложка сировини на 100 мл води. Повільно доведіть рідину до кипіння, після чого вимкніть газ. Через п'ять хвилин процідіть відвар і пийте його в теплому вигляді. При рясної менструації в перші три дні показаний триразовий прийом відвару по 100 мл за раз. У наступні дні дозу можна скоротити вдвічі. При поганій згортання крові, захворюваннях серця і судин приймайте відвар чотири рази на день в дозуванні 50-100 мл залежно від тяжкості стану.
3
Заваріть корінь кропиви, якщо вас турбують болі в шлунку. Промийте сировину, подрібніть і заваріть чайну ложку в склянці киплячого молока. Через 5-10 хвилин відвар кореня буде готовий. Для кращого ефекту це засіб приймається в гарячому вигляді. При гастриті рекомендовано випивати по 100 мл за раз, при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки і шлунку - по 200 мл.
4
Для лікування хронічних захворювань рекомендується прийом кропив'яного настою. Готується він половину доби, але кількість корисних речовин в ньому набагато вище, ніж у відварі. Залийте столову ложку сировини склянкою води (можна взяти більшу кількість подрібненого листя і води, головне - дотримуватися пропорції). Повільно доведіть рідину до кипіння, після чого зробіть газ мінімальним. Через 15-20 хвилин заберіть відвар з плити і перелийте його в термос, де він повинен буде настоюватися протягом 12 годин. Тричі на день приймайте проціджений настій в кількості 100 мл за раз.