Як обставити ванну кімнату.

Ванна кімната - це приміщення невелике, тому необхідно звернути особливу увагу на функціональність і естетичні властивості меблів. Адже чим зручніше і компактніше вона, тим більше вільного простору буде у ванній.
Вам знадобиться
  • -мебель;
  • -аксессуары;
  • -светильники;
  • -сантехника;
  • -растения.
Інструкція
1
Вибирати меблі в ванну кімнату необхідно відповідно до габаритами самої кімнати. Обстановка повинна бути така, щоб після робочого дня у ванній кімнаті людина могла розслабитися і відпочити.
2
Якщо у ванній маються підлоги з підігрівом, то з меблів краще поставити тумбу або шафку на ніжках. Тумбу з раковиною не потрібно ставити близько до ванної і бічній стіні. Це допоможе зберегти зовнішній вигляд меблів і полегшить прибирання.
3
Найголовнішими предметами інтер'єру у ванній повинні бути раковина і сама ванна. Найбільшою популярністю в даний час користується акрилова сантехніка. Форму і колір можна вибрати на свій розсуд.
4
Якщо ванна буде оформлятися в класичному стилі, то переважно обставити кімнату меблями з поліуретану. Це матеріал досить практичний і добре переносить вологу. Також можна поставити у ванній шафки зі скляними дверцятами, які зроблять її більш елегантною. Дуже красиво виглядатимуть галогенні лампи та аксесуари ручної роботи.
5
Якщо ванна виконана в стилі модерн, то в інтер'єрі повинні переважати дзеркала, світильники різноманітних форм. З меблів можна поставити тумбу з натурального дерева, нижній шафка або навісний.
6
Оформляючи ванну кімнату в сучасному стилі, з меблів краще використовувати шафки з дзеркальними або скляними дверцятами, оздобленими деревом, кольоровим пластиком або металом. Такі меблі досить практична і випускається в широкій колірній гамі.
7
Можна прикрасити ванну кімнату композиціями зі штучних квітів або живими рослинами. Завдяки квітам, ванна стане більш жвавою і свіжою.
8
Не варто забувати і про аксесуари для ванної - мильниця, вішалка, полотенцедержатель, навісні полички для косметики, набір зубних щіток. Однак не варто притягувати увагу в кімнаті до численних дрібницям, тому потрібно знати міру.
Корисна порада
Перш ніж приступити до розміщення та вибору меблів для ванної, потрібно визначити в якому стилі буде оформлятися ванна кімната.