Як випрямити коротке волосся. випрямлення коротких волосся.

Колір, товщина і текстура волосся закладається на генетичному рівні. Якщо з народження волосся кучеряве, то дуже складно згодом їх випрямити, особливо при короткій довжині. Багато володарки кучериків дуже мріють про те, щоб волосся стали прямими. На щастя, є кілька способів втілити їхню мрію в реальність.
Вам знадобиться
  • Фен;
  • Кругла щітка;
  • Щипці-випрямлячі для волосся;
  • Склад з хімічним окислювачем;
  • Нейтралізатор;
  • Кондиционер для волос.
Інструкція
1
Метод термовипрямленія діє короткий час. Для процедури використовуються фен або щипці-випрямітелі.Еслі волосся м'які з великими кучерями підійде гарячий фен і велика кругла щітка. Намочіть волосся, розділіть на пасма, далі, прочісуючи їх за допомогою щітки, оттягивайте від коренів до кінців під струменем гарячого воздуха.Еслі волосся жорсткі, а кучерики дрібні, то підійде випрямлення за допомогою щипців-випрямлячів. На волосся нанесіть засіб для випрямлення і дайте їм висохнути. Закріпіть волосся на потилиці. Виберіть від туди одну пасмо, щипцями, починаючи від коренів, сковзаєте вниз до кінчиків, випрямляючи її. Так проробіть для всіх пасм.
2
На відміну від методу термовипрямленія, процедури з хімічними речовинами роблять коротке волосся прямими на довгий час. Вони не будуть витися, поки пасма відросте на повну довжину. В основному використовують три хімічних випрямляча для волосся: - Гидроокись натрію, що має лужну дуже агресивне середовище. Вона глибоко проникає у волосся, робить їх м'якими, призводить до невеликого набухання. Підходить для твердих волосся. У підсумку волосся виглядає більш пишними, стають прямимі.- Гідроксид гуанідину, що має менш агресивну природу. Він відноситься до нелужного випрямлячів, але все ж дуже сушить волосся. Підходить для волосся з нормальною текстурой.- тіогліколят амонію - найм'якший, але в той же час, найдорожчий випрямляч. Він підходить для слабких волос.Сама процедура проводиться в три етапи: обробка волосся складом з хімічним окислювачем, закріплення нейтралізатором нейтралізація і кондиціонер.
3
Корткіе волосся після випрямлення відносяться до ушкоджених, тому слід їх живити масками і маслами.
Зверніть увагу
У процедури термовипрямленія є один великий недолік: якщо волосся намокнуть, то вони знову стануть витися.
Корисна порада
При виборі щипців-випрямлячів зверніть увагу на матеріал, з якого вони зроблені. Металеві - обпалюють волосся, керамічні діють досить м'яко і не обпалюють волосся.