Як підключити акустику до телевізора.

Підключення акустики до телевізора, дає можливість не тільки збільшити якість звукового сигналу, але і надає додаткові можливості для регулювання і настройки якості звуку за індивідуальними параметрами.
Інструкція
1
Підключення акустики до телевізора з можливістю регулювання якості звуку, залежить від суміщення системи аудіо виходу телевізора і входу акустичної системи. При розбіжності акустичних параметрів систем, необхідно використовувати ресивер. У різних акустичних системах використовують різні аудіо входи, тому необхідно визначити підключається кабель. Для виведення аудіо звуку на акустичну систему, застосовується функція «AUX» .Подключіть акустичну систему можна через кабель «2 RCA аудіо», де використовується «Євро» стандарт, як у телевізорі, так і в акустичній системі. Кабель з аудіо виходу телевізора, підключається на аудіо вхід акустичної системи.
2
В деяких телевізорах і аудиосистемах використовується система «SCART». Для такого підключення, необхідний кабель потрібної довжини «SCART-SCART».
3
Якщо в телевізорі використовується «SCART», а в акустичній системі аудіо вхід «2 RCA аудіо», то для підключення акустики, необхідно придбати кабель «SCART-RCA».
4
В акустиці використовується вхід «Jack 3.5 мм», а в телевізорі вихід «2 RCA аудіо». В цьому випадку використовується кабель «Jack 3,5 мм-RCA», для підключення акустики.
5
Якщо в телевізорі використовується вихід «SCART», а в акустики вхід «2 RCA аудіо», то використовують кабель «SCART-3.5 Jk + Ph 3m».
6
Для телевізорів з виходом моно сигналу, краще під'єднати аудіо систему через DVD програвач або стереофонічний відеомагнітофон. При цьому використовувати відповідний кабель для подключенія.Чтоби отримати більш якісний звук або є проблеми з Сполученими телевізора і акустичної системи, необхідно використовувати ресивер.
Зверніть увагу
Щоб отримати максимальний ефект від кіно не тільки зображення повинно бути високоякісним, але і звук. Саме тому останнім часом акустика для телевізора стала такою популярною. В сучасних магазинах ви знайдете безліч варіантів, так що у вас буде з чого вибрати.
Корисна порада
В побут міцно увійшли плазмові телевізори і жк телевізори, сучасному глядачеві потрібна хороша акустика, реалістична "картинка". Придбання як невеликого телевізора для спальні або кухні, так і потужної установки, що включає всі можливі ноу-хау - процес відповідальний. Адже сучасний покупець хоче кращого, а широкий вибір дозволяє йому вимагати це найкраще за вигідною ціною.
Підключення акустики до домашнього кінотеатру є справою не простою, так як ви стикаєтеся з таким складним завданням, як створення якісного звучання без різних спотворень і шумів.
Вам знадобиться
  • - домашній кінотеатр;
  • - акустична система;
  • - акустичні кабелі.
Інструкція
1
Вибираючи в магазині домашній кінотеатр, переконайтеся, що він має на наборі всі необхідні функції, необхідні при підключенні додаткових пристроїв. В основному, комплексний домашній кінотеатр вже продається з заздалегідь налаштованими колонками. Тому, правильно підключивши їх, ви отримаєте якісне чисте звучання відтвореного звуку.
2
Приміщення повинно бути великого розміру, так як звукова самодостатність самих колонок плюс потужність підсилювача в маленькій кімнаті видасть дуже гучний звук, наповнений незрозумілим шумом. При підведенні потужності до фронтальної АС перевірте ідентичність колонок. Як правило, центральний спікер вимагає більш малу потужність. До тиловим колонкам підведіть половину потужності в порівнянні з потужністю фронтальної АС. До кожного каналу підсилювача приєднаєте контакти «+» і «-», для того щоб подати сигнал на відповідну колонку.
3
Почніть підключення з аудіо-, відеосоедіненія. Для цього візьміть добре ізольовані кабелі та вставте їх у відповідні роз'єми на домашньому кінотеатрі. Виробляючи з'єднання, завжди звертайте свою увагу на колірне кодування конекторів і кабелів, щоб уникнути помилкового контакту.
4
Після того як аудіо і відео з'єднання будуть підключені, займіться акустичними кабелями. Зніміть ізоляцію з акустичних проводів і очистіть їх кінці. Потім кінці проводу переплетіть між собою для того щоб запобігти короткі замикання. Звичайно, якщо підсилювач і колонки дозволяють використовувати «банани», то використовуйте їх для кращого контакту.
Зверніть увагу
При ослабленні баса і порушенні просторовості звучання, зверніть увагу на сфразірованность АС.
Корисна порада
Для тог щоб більш просто підключити акустичну систему, подивіться на кольори кабелів, по яких ви зможете визначити в які роз'єми їх вставляти.