Як пов'язати бубон.

Пишні помпони - відмінна прикраса для зимової шапки або шарфа, а також помпонами можна прикрасити сумочку, домашній плед або дитячий одяг. Виготовити помпон зовсім нескладно - для цього вам будуть потрібні ножиці, пряжа і лист щільного картону. Змайструвати помпон можна навіть в тому випадку, якщо ви ніколи не займалися шиттям або в'язанням і на виготовлення цього декоративного елемента у вас піде не більше півгодини.
Інструкція
1
Візьміть аркуш картону і виріжте з нього два однакових кола потрібного діаметра - чим більше ви хочете зробити бубон , тим більше повинен бути діаметр кіл. Для того щоб зробити кола акуратними, попередньо накресліть їх на картоні циркулем, а потім всередині кожного кола накресліть ще один невеликий гурток для протягування ниток.
2
Виріжте обидва кола, потім виріжте в кожному з них маленький гурток і складіть заготовки разом. Кінчик нитки просмикніть в отвір всередині заготовки і зафіксуйте його, обв'язавши нитку навколо кружечка. Тепер починайте намотувати пряжу, продевая нитку через отвір і обмотуючи її навколо заготовки по всьому периметру.
3
Намагайтеся заповнити весь діаметр кола ниткам - зробивши перший шар намотування, продовжуйте намотувати пряжу, щоб шар ниток був товстим. Чим більше пряжі ви намотаєте на заготовку, тим бубон буде пишніше і красивіше.
4
Нарешті, коли ви закінчите намотувати нитки на картонну форму, візьміть гострі ножиці і розріжте пряжу по контуру, просовуючи ножиці між двома картонними колами. Нитки притримуйте руками, щоб розрізаний помпон не розсипався.
5
Відріжте від мотка пряжі невелику нитку і, розсунувши круги із розрізаними нитками, перев'яжіть майбутній помпон посередині. Міцно затягніть вузол і зав'яжіть його для надійності на два рази.
6
Вийміть помпон з картонних кіл, а потім розпушити його і акуратно подрежьте ножицями, створюючи кулясту форму і зрізуючи зайві стирчать нитки. Помпон готовий.