Як порвати красиво джинси. Порвати джинси красиво.

Рвані джинси завжди були ознакою сексуальності і шику. Засмаглі коліна, стегна або інші частини тіла, визирають з розрізів, здорово привертають увагу протилежної статі. Знайти рвані джинси в сучасних магазинах легко, але ви можете заощадити, якщо красиво порвете самі наявні у вас старі джинси.
Вам знадобиться
  • Щоб красиво порвати джинси, потрібно:
  • - канцелярський ніж;
  • - пемза;
  • - хлорка або відбілювач з хлором;
  • - товста голка або манікюрні ножиці;
  • - металева або пластмасова пластинка (наприклад, кришка від цукерок монпансьє).
Інструкція
1
Існує кілька перевірених способів вельми художньо порвати джинси. Перший з них - прорізати дірки за допомогою канцелярського ножа. Для цього виберіть місце на холоші, яке ви будете обробляти, наприклад, коліно. Підкладіть під джинсу металеву кришку, візьміть канцелярський ніж і починайте різати їм дірки поперек штанини. Зробіть досить велика кількість розрізів, щоб стали виділятися окремі нитки. Потім пальцями очистіть вийшла бахрому від пилу і дрібних ниток і помістіть джинси в пральну машину. Після прання дірки будуть виглядати природно.
2
Крім того, дірки на джинсах можна виконати за допомогою штопальної голки або манікюрних ножиць. Гострим кінцем просто висмикуйте вертикальні нитку за ниткою з того місця на тканині, на якому ви запланували зробити рваний ефект. Такий спосіб забезпечить вам розпатлані дірки, які будуть виглядати ще більш ефектно після прання.
3
Також спробуйте скористатися пемзою або металевою щіткою і «протерти» дірки на джинсах. Робити це ви можете, надівши джинси на себе або підклавши щось тверде під тканину, як було в першому випадку. Постарайтеся зробити потертість рівномірною і не порвати при цьому джинси. Щоб зробити лише невеликі потертості, джинси попередньо варто намочити водою.
4
Дірки на джинсах виглядають особливо добре, якщо тканина навколо них буде трохи вибілена. Для досягнення цього ефекту перед тим, як порвати джинси, обробіть їх хлоркою або «білизною». Ви можете на деякий час нанести розчин хлорки тільки на необхідні області, а потім випрати штани, а можете повністю прокип'ятити джинси в розчині відбілювача. Отримавши такі «потертості», можете сміливо переходити до проробляє дірок.
5
Іноді є сенс порвати джинси не тільки в певному місці, але і зробити кілька невеликих розрізів і дірок на поясі, кишенях, а також потертість по крайках кишень і по нижньому краю джинсів. Після такої обробки джинси будуть виглядати більш гармонійно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=knoWPiRhQmU
Зверніть увагу
Якщо Ви хочете носити рвані джинси, але не можете знайти в магазинах те, що Вас влаштовує, не впадайте у відчай. Порвати джинси можна своїми силами. Адже колись тільки так і робили. Існує кілька способів, просто виберіть той, який Вам найбільше сподобався. Якщо ж не виходить, то можна лезом потореть в різні боки. А потім випрати, тоді бахрома стане красивіше.))
Корисна порада
Поради, як порвати джинси. Рвуться джинси дуже просто. Найпростіше це зробити на вже поглаженное джинси, так як тканина буде рівна. Нам знадобиться всього - нічого. Взагалі, при бажанні, можна джинси хоч об паркан порвати красиво, головне з душею! В принципі, ви вже знаєте, як порвати джинси, і, якщо вас запитають, як красиво порвати джинси, ви зможете дати відповідь! Виглядаєте добре і до нових зустрічей!