Як знайти свій стільниковий телефон.

В наш час уявити своє життя без стільникового телефону дуже складно. Особливо важко, коли твій стільниковий пропадає, а разом з ним вся корисна інформація. Контакти, зустрічі, фотографії, файли ... За допомогою цих порад ви зможете знайти свій стільниковий телефон в разі втрати.
Вам знадобиться
  • - другий стільниковий для дзвінків
  • - гроші для можливого викупу
  • - вільний час для написання заяв в інстанції
Інструкція
1
Якщо ви помітили пропажу свого стільникового телефону, перше, що потрібно зробити - це спробувати подзвонити на нього. Якщо телефон вже знайшли інші люди, дуже велика ймовірність, що вам його повернуть. А ось безкоштовно повернуть, або за гроші, це вже буде на совісті який знайшов. Однак у ваших інтересах відразу запропонувати гроші за повернення телефону, бо зазвичай інформація, що знаходиться в ньому, набагато цінніше. Зазвичай пропонують половину вартості вашого телефону, тому що за меншу суму ви не купите телефон з такими ж функціями, а знайшов, можливо, погодиться і на таку суму.
2
Якщо ж сім-карта в телефоні неактивна, і зв'язатися з тими, у кого знаходиться ваш телефон, не представляється можливим, то в ваших інтересах якнайшвидше зателефонувати вашому оператору мережі і повідомити про втрату телефону. Наступним кроком буде блокування сім-карти, щоб зловмисники не вибалакали ваші гроші з особового рахунку. Зазвичай це робиться оператором по дзвінку, але потім вам потрібно буде підійти в офіс і підтвердити цей запит особисто.
3
Потім потрібно написати заяву в міліцію про пропажу стільникового телефону, а потім продублювати заяву в службу безпеки вашого оператора.Когда пошуки телефону вестимуться з двох сторін, ймовірність його знаходження збільшується.
Зверніть увагу
При подачі заяви в РВВС вам буде потрібно ваш паспорт, коробка від телефону і чек з вказівкою вартості телефону при покупці.
Корисна порада
У уникнення втрати інформації робіть резервні копії контактів і файлів і зберігайте їх на комп'ютер.