Як заморозити гарбуз. чи можна гарбуз заморозити.

Гарбуз є цінним продуктом, який сприяє нормалізації обмінних процесів в шлунковому соку. Крім того, пектин, що міститься в цьому овочі, знижує рівень холестерину і допомагає виводити його з організму. Гарбуз містить також глюкозу, кальцій, калій, цинк, фтор і різні мікроелементи. Щоб зберегти якомога більше цих вітамінів і корисних речовин при заготівлі, можна використовувати заморозку, але робити це потрібно правильно.
Інструкція
1
Овочі, використовувані для заморозки, повинні бути обов'язково свіжими, бажано тільки що зібраними з городу. Відберіть хороші, неушкоджені, міцні плоди, очистіть від шкірки.
2
Промийте гарбуз в проточній воді, останній раз - в теплій, приблизно 60-70 градусів. Після цього розкладіть овочі на чистому сухому рушник і дайте висохнути. Наріжте гарбуз шматками або кубиками товщиною не більше 3,5 см.
3
Більшість овочів вчені радять перед заморожуванням бланшувати або відварювати на пару. Робиться це для того, щоб деактивувати натуральні ензими, які можуть призвести до зміни смаку продукту або втрати поживних речовин.
4
Процес бланшування здійснюється наступним чином: підготовлені овочі покладіть в друшляк і опустіть в киплячу воду, після цього на такий же час опустіть в крижану, щоб відразу припинити процес варіння. Це повторіть кілька разів. Слідкуйте при цьому, щоб холодна вода була дійсно холодною, так як після контакту з гарячими овочами вона нагрівається.
5
Підсушіть гарбуз після бланшування і розкладіть у підготовлені поліетиленові пакети. Залишайте при цьому якомога менше повітряного простору в упаковці, добре ущільнюючи овочі. Зазвичай упаковують по 200-500 грамів продукту в кожен пакет. Не можна розморозити продукт, взяти частину і решту скласти назад в морозилку, тому керуйтеся простим правилом: кожен пакет повинен бути розрахований на одне застосування.
6
Якщо ви заморожуєте різні продукти, не забудьте підписати упаковки. Після цього складіть підготовлені пакети в морозильне відділення.
7
Ви можете також заморозити суміш овочів, наприклад, гарбуз разом з морквою, селерою, цибулею. Таку суміш можна використовувати потім для соусів і супів. Крім того, можна спочатку приготувати гарбузове пюре, проваривши гарбуз, і заморозити овоч вже у вигляді пюре.
Зверніть увагу
Заморожена гарбуз. Гарбуз вимити і очистити від шкірки і насіння. Нарізати шматочками, після чого обсипати цукром. Витримати до виділення соку, поставити на вогонь і варити до готовності, потім охолодити, розфасувати в поліетиленові пакети порціями по 500 г і помістити в морозильник. Перед вживанням розморозити при кімнатній температурі.
Корисна порада
Чи можна заморожувати гарбуз і як її використовувати після розморожування? Звичайно, гарбуз можна заморожувати, адже великий плід складно використовувати цілком. Для приготування супів-пюре гарбуз можна нарізати великими шматками і закласти в морозилку в п/е пакетах. Для звичайного овочевого супу наріжте гарбуз подрібніше - кубиками або соломкою і заморозьте в порційних пакетиках.