Як налаштувати навушники з мікрофоном для Skype. програма для навушників з мікрофоном.

Skype є одним з найвідоміших і популярних засобів електронного спілкування. Програма здатна передавати по інтернет-каналу зображення і звук, параметри якого вимагають особливої настройки не тільки в системі, але й у самому додатку.
Інструкція
1
Для первинної настройки навушників і мікрофону в системі необхідно зайти у відповідне меню операційної системи. В Windows воно знаходиться в «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління», у вікні «Звуки і аудіопристрої».
2
Перейдіть на вкладку «Мова» і виберіть використовуване за замовчуванням пристрій. Щоб перевірити встановлені параметри, натисніть на кнопку «Перевірка» і промовте що-небудь в мікрофон.
3
Якщо індикатор мікрофона залишається нерухомим, то перевірте, чи включений мікрофон в системі. Для цього виберіть вкладку "Гучність", натисніть «Додатково». Далі перейдіть в пункт «Параметри» - «Властивості», де знайдіть використовуваний мікрофон і поставте біля нього галочку. Аналогічним чином перевірте навушники.
4
Зайдіть в додаток Skype. Увійдіть в свій профіль і перейдіть в меню "Налаштування".
5
У лівій частині вікна програми виберіть пункт "Налаштування звуку». Виберіть використовуваний пристрій в пункті «Мікрофон», перевірте гучність, спостерігаючи за зеленим ползунком внизу. Якщо самостійно налаштувати підходящу гучність не вдається, то скористайтеся пунктом меню «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону».
6
В пункті «Динаміки» аналогічним чином встановіть використовуваний пристрій. Тут також можна скористатися опцією «Автоматична настройка динаміків», при якій програма самостійно буде підлаштовувати потрібну гучність, залежно від вступника сигналу.
7
Для перевірки встановлених параметрів скористайтеся посиланням «Зробити контрольний дзвінок в Skype».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PrcWpVgKCnk
Зверніть увагу
Якщо при налаштуванні обладнання в програмі виникли певні труднощі, то скористайтеся файлом довідки «Додаткова інформація про налаштування аудіоапаратури» в тому ж вікні налаштувань звуку програми.
Корисна порада
Після завершення налаштування всіх параметрів можна зробити тестовий дзвінок в головному вікні програми, натиснувши близько контакту «Echo/Sound Test Service» клавішу «Подзвонити».