Як налаштувати мобільний агент.

Мобільний агент - це зручний додаток для мобільних пристроїв, яке дозволяє вам спілкуватися з друзями в Мейл.Агенте, ICQ та інших Jabber-сервісах, перевіряти пошту на mail.ru прямо зі свого мобільного телефону (комутатора і т.п .).
Інструкція
1
Налаштувати мобільний гент можна, тільки якщо в телефоні був налаштований GPRS-internet (зазвичай для роботи в інтернеті з телефону використовують GPRS-wap, але в даному випадку він не підійде).
2
Для отримання настройок зайдіть на сайт http://agent.mail.ru/cgi-bin/gprs, виберете із списку модель свого телефону, введіть номер. Необхідні налаштування прийдуть по SMS.
3
Якщо в списку немає вашої моделі телефону - прочитайте його інструкцію або зв'яжіться з оператором.
4
Дізнайтеся в інструкції до телефону, яка платформа для додатків в ньому використовується. Залежно від цього, завантажте з сайту http://agent.mail.ru/підходящу для вашого телефону версію Агента (на сайті представлені версії мобільного агента для всіх основних мобільних платформ).
5
На сайті розробників вказані 3 способи завантаження мобільного агента: - його можна отримати за допомогою SMS; - завантажити з мобільного порталу; - завантажити в комп'ютер і перенести програму в телефон за допомогою Bluetooth, дата-кабелю або інфрачервоного з'єднання. Скористайтеся найбільш зручним для вас способом.
6
Запустіть програму в вашому телефоні.
7
В меню "Налаштування" виберете пункт «Обліковий запис». Введіть свою поштову адресу на mail.ru і пароль. Тепер в головному меню виберете опцію «Статус» і поміняйте його на «Онлайн».
8
Якщо вам вдалося налаштувати мобільний агент, і телефон сумісний з програмою, то програма з'єднається з сервером.
9
Тепер ви можете в меню "Налаштування"? «Повідомлення» налаштувати під свій смак звуки сповіщень.
10
Якщо ви хочете спілкуватися з мобільного агента по ICQ, то додайте в нього відповідну обліковий запис. (Цей і наступний пункти не відноситься до Мобільного Агенту для iPhone). При бажанні, можна додати облікові записи «ВКонтакте» та інших Jabber-сервісів, слідуючи описаної процедурі.