Як зробити мотоцикл.

Цей міні- мотоцикл має високу надійність, зручністю у догляді, при ремонті і в експлуатації. В мотоциклі використовується безліч серійних деталей, що полегшує процес складання. Суха вага мотоцикла - 27 кг, а максимальна швидкість - 65 км/ч. Модель задумана для грибників, рибалок і просто любителів далеких подорожей.
Інструкція
1
Для рами використовуйте тонкостінні трубки діаметром 1 мм і довжиною 27 см. Також підійдуть деталі від велосипедної рами. Зваріть їх так, як показано на малюнку.
2
Тепер зробіть передню вилку. Візьміть ароматизатори від велосипеда 16-В. Внесіть в неї такі зміни. Відпиляєте ліву і праву частини до потрібних розмірів (вони вказані в кресленні). Потім встановіть важелі маятників на колесо і закріпіть гайками. Виріжте смужку зі сталі товщиною 3 мм і шириною 40 мм і притисніть їй кінці вилки. Потім приваріть кінці вилки до смужки-основи. Ароматизатори, не знімайте.
3
Задня рама показана на малюнку. Ароматизатори ви можете взяти від мотоцикла "Ява" або ж використовувати вузол від мопеда "Рига". Випиляєте частину рами з серійного мотоцикла і приваріть до рами саморобного.
4
Ободи виготовте з колеса мопеда "Рига" на оправці. Саморобні покришки в два рази ширше, ніж звичайні. Тому ширина між буртиками складе 38 мм. Посадочні розміри стандартні.
5
Двигун встановлюється на раму після ряду переробок. Видаліть педалі і поставте кікстаркер. Відпиляєте ножівкою бобишку правої половини картера на зібраному двигуні. Висота збереженої частини не повинна перевищувати 3 мм. Потім розберіть двигун. Роз'єднаєте половини картера. Витягніть з нього вал шатунів. Отожгіте місце ризики і приберіть надлишок. На бобишку правої половини поставте заглушку. Заглушку зробіть з дюралюмінієвої пластини товщиною 3 мм. Прокладку зробіть з прессшпана. Ображати і поставте на місце гальмівну втулку. На вал шатунів зробіть паз під пружину кікстартера мотоцикла "к-125". Зберіть двигун.
6
Руль візьміть від мопеда "Рига". Укоротите його до 500 мм. Гальмівні колодки візьміть від велосипеда "16-В". Встановіть стоп сигнал і його вимикач.
Велосипед в якості засобу пересування використовується і сьогодні досить широко. Але якщо вам набридло крутити педалі, ви можете вдосконалити конструкцію свого двоколісного друга, навісивши на нього мотор. Для керування таким транспортним засобом не потрібні водійські права, а задоволення від водіння порівнянно з відчуттями від захоплюючої дух гонки на спортивному мотоциклі. Якщо, звичайно, вчасно підключити уяву.
Вам знадобиться
  • - велосипед;
  • - двигун;
  • - трансмісія;
  • - набір інструментів для монтажу;
  • - листове залізо;
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Підберіть велосипед, на який будете встановлювати двигун. Конструкція машини може бути самою різною. Головна вимога до велосипеда - бути справним і мати міцну раму, оскільки їй доведеться нести на собі додатковий вантаж. Бажано обладнати вашу машину досконалішими колесами (від гірського велосипеда або мопеда).
2
Визначте тип двигуна, який ви будете використовувати у своїй конструкції. Це може бути легкий бензиновий двигун, запозичений у мопеда (типу Д-5 або Д-6) або електричний моторчик, що працює від акумуляторної батареї. Залежно від вашого вибору різним може бути і розташування мотора. Бензиновий двигун зручніше кріпити на раму вище каретки, а електромотор можна при бажанні зміцнити в задній частині велосипеда, там, де розташовується багажник.
3
Виготовте трансмісію, яка буде передавати зусилля від валу двигуна на провідну (задню) вісь велосипеда. Бензиновий двигун передбачає ланцюгову передачу; для цього обладнайте задню вісь шестерней відповідного розміру. Передачу обертання електричного мотора здійсните за допомогою шківа і приводного ременя. Переконайтеся, що ремінь не має дефектів і здатний витримати тривалі і значні навантаження.
4
Надійно прикріпіть двигун до рами велосипеда за допомогою металевих хомутів з болтами і гайками. Найкраще посилити раму, зробивши спеціальну підставу з листової сталі і приваривши його в місці кріплення мотора. Кріплення повинно бути міцним, але в той же час припускати можливість демонтажу на той випадок, якщо доведеться знімати двигун для заміни або використання велосипеда без двигуна, звичайним способом.
5
Наостанок передбачте на велосипеді з мотором якісну гальмівну систему. Оскільки ваш транспортний засіб в принципі зможе розвивати швидкість, яка перевищує можливості звичайного велосипеда, обладнайте його як передніми, так і задніми гальмами. Не завадить також наявність електричного звукового сигналу. Безпека пересування - передусім.